İnci Taneleri dizisinin 4 Nisan'da ekranlara gelmemesi merak konusu oldu. İzleyiciler, neden bu hafta İnci Taneleri'nin yayınlanmayacağını merak ediyor. Dizi takipçileri, 2 hafta boyunca dizinin yayınlanmamasının arkasındaki sebepleri araştırıyor. Yapılan açıklamalara göre, İnci Taneleri'nin 4 Nisan'da yayınlanmamasının özel bir nedeni bulunuyor. İzleyicilerin dikkatle takip ettiği bu durum, dizinin geleceği ve hikayenin nasıl devam edeceği konusunda da spekülasyonlara neden oluyor. Bizde haberimizde İnci Taneleri dizisi 4 Nisan'da neden yok? İnci Taneleri neden 2 hafta boyunca olmayacak? İnci Taneleri 11. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? sorularının yanıtlarını haberimizde derledik...

İnci Taneleri dizisi 4 Nisan'da neden yok?

Kanal D'nin iddialı yapımlarından İnci Taneleri, perşembe akşamları en popüler diziler arasında yer almaya devam ediyor. Son zamanlarda karakterlerin hayat hikayelerine daha fazla odaklanan dizi, sırların yavaş yavaş açığa çıkmasıyla izleyicileri ekran başına kilitlemişti.

Özellikle Azem'in oğlu Cihan'ın (Özgür) diziye katılması, heyecanı daha da artırdı. Ancak, gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre İnci Taneleri, önümüzdeki iki hafta boyunca yayınlanmayacak.

Bu durum, "İnci Taneleri ceza mı aldı?" sorularını beraberinde getirse de asıl neden oldukça basit. Altuntaş'ın haberine göre, dizinin bu haftaki bölümünün çekimleri zamanında tamamlanamamış. Ayrıca, önümüzdeki hafta bayram olması nedeniyle dizi bir hafta daha ara verecek ve böylece toplamda iki haftalık bir boşluk oluşacak.

İnci Taneleri neden 2 hafta boyunca olmayacak?

İnci Taneleri adlı dizide Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç ve Kubilay Aka gibi isimler başrolde yer alıyor. Ancak, dizi önümüzdeki 2 hafta boyunca yayınlanmayacak.

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizinin bu haftaki bölümü yetişmediği için yayınlanmayacak. Ayrıca, dizinin gelecek hafta yayınlanması planlanan bölümü de Ramazan Bayramı nedeniyle seyirciyle buluşmayacak. Dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez yaparken senaryosunu ise Yılmaz Erdoğan kaleme alıyor. Öte yandan, Hazar Ergüçlü'nün canlandırdığı pavyon dansçısı Dilber'in danslarına Ramazan ayı boyunca ara verilmesi kararlaştırılmıştı.

İnci Taneleri 11. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, dizinin bu hafta yayınlanacak bölümü yetişmediği için yayınlanmayacak. 

Kaynak: HABER MERKEZİ