İnci Taneleri 16. bölüm fragmanı yayınlandı ve izleyiciler yeni bölümde neler yaşanacağını merak ediyor. Fragmanda görülen sahneler, dizinin heyecan dozunu artırıyor ve izleyicileri ekrana bağlayacak yeni gelişmelere işaret ediyor. Bu hafta yayınlanacak olan bölümde hangi sürprizlerin izleyicileri beklediğini öğrenmek için fragmanı mutlaka izleyin. İnci Taneleri'nin bu heyecan verici bölümünü kaçırmamak için hazırlıklı olun!

İnci Taneleri 16. bölüm fragmanı yayınlandı

Dizinin son bölümünde; Reyyaz, Cihan’ı hızla yeni hayatına hazırlarken, Azem ise Dilber’in yaşadığı sorunlara kayıtsız kalmıyor. Ancak Dilber, Azem’e olan kırgınlığını henüz unutamamış durumda. Azem, kızı Nehir’e ulaşmak için onun yeni hayatına dair izleri takip ederken, en büyük ipucunu beklenmedik bir anda bulacaktır.

BKM yapımı "Yılmaz Erdoğan’dan İnci Taneleri" dizisinin güçlü oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan’ın yanı sıra Hazar Ergüçlü, Selma Ergeç, Kubilay Aka, Rıza Kocaoğlu, Sera Kutlubey, Güven Kıraç, Yasemin Baştan, Bora Cengiz ve Gülenay Kalkan yer alıyor. Her karakterin ‘inci’ gibi değerli bir hikayesinin anlatıldığı dizinin yönetmenliğini Şenol Sönmez üstleniyor.

İnci Taneleri 16. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Kaynak: Haber Merkezi