Son zamanlarda merak uyandıran isimlerden biri olan İlker Görgülü, Türkiye'de geniş bir takipçi kitlesine sahip bir isim haline gelmiştir. Peki, İlker Görgülü kimdir? Vatandaşlar tarafından sıkça araştırılan "İlker Görgülü Zara sevgili mi?" sorusunun yanıtı nedir? Bu yazımızda, İlker Görgülü kimdir? İlker Görgülü Zara sevgili mi? İlker Görgülü mesleği ne? İlker Görgülü kaç yaşında? gibi birçok merak edilen detayı sizin için derledik.

İlker Görgülü kimdir?

İlker Görgülü, 25 Haziran 1980 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini başkentte tamamladıktan sonra, burslu olarak Norveç Oslo City Üniversitesi'nde Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu. Eğitim hayatını tamamladıktan sonra, ABD'nin Indianapolis şehrinde 4 yıl geçirerek master yaptı. Üç kız çocuğu babası olan İlker Görgülü, şairlik, söz yazarlığı ve şarkıcılık alanlarında faaliyet gösterirken aynı zamanda ithalat ve ihracat yapan bir şirketin sahibidir.

İlker Görgülü Zara sevgili mi?

Uzun yıllardır şarkıları ve tarzıyla gündemden düşmeyen sanatçı Zara, bu sefer de özel hayatıyla adından söz ettirdi. Ünlü şarkıcı meslektaşı İlker Görgülü ile aşk yaşamaya başladığı iddia edilince şarkıcından jet yalanlama geldi.

Sesi ve yorumuyla alkış toplayan Zara, geçtiğimiz haftalarda verdiği konserinde Görgülü ile el ele sahneye çıktı. Zara, ve Görgülü sahnede 'Hatıran Yeter' parçasında düet yaptı. Sahneden sonra Instagram hesabından paylaşım yapan Görgülü, "Bir gün asil bir kadını tarif etmem için biri soru almış olsaydım eğer. Kesinlikle onun adı Zara olurdu" ifadelerini kullandı. Samimi halleriyle dikkat çeken ikilinin aşk yaşadığı ileri sürüldü. Çıkan haberlerin ardından Instagram hesabından cevap veren Zara "İlker Bey'i ilk ve son defa sahnemizde gördüm. Kendisini sahneye davet ettim, bir şiir okudu ve ardından şarkıya geçtik. Hepsi bu kadar bilginize" ifadelerini kullandı.

İlker Görgülü mesleği ne?

İlker Görgülü, iş insanı, söz yazarı ve şairdir.

İlker Görgülü kaç yaşında?

25 Haziran 1980 yılında dünyaya gelmiştir.2024 yılı itibarıyla 44 yaşındadır.

Kaynak: HABER MERKEZİ