İGC Başkanı Dikmen'den Yeni Bakış'a ziyaret

İzmir Gazeteciler Cemiyeti (İGC) Başkanı Misket Dikmen, 23 Haziran 2021 tarihinde yapılacak Genel Kurul öncesinde Yeni Bakış Gazetesi’ni ziyaret etti

İGC Başkanı Dikmen'den Yeni Bakış'a ziyaret
04 Haziran 2021 - 17:25 - Güncelleme: 04 Haziran 2021 - 19:01


KENAN YEŞİL

Başkan Dikmen’in veda ziyareti kapsamında gerçekleşen ziyarette İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin tarihi ve çalışmaları hakkında bilgiler verildi. Başkan Dikmen, kuruluşunun 75. yılına yaklaşan İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin Türk basın tarihinin en köklü ve önemli kurumlarından olduğunu vurgulayarak yerel basındaki işbirliğine sundukları katkılardan dolayı İmtiyaz Sahibi Mehmet Çapman nezdinde Haber Müdürü İsmail İnan ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Emin Varol'a teşekkür etti.

Ziyarette yaptığı konuşmada kentte yerel medya paydaşları arasındaki işbirliğinden övgüyle bahseden Başkan Dikmen, Yeni Bakış Gazetesi'ne yerel basına katkılarından dolayı teşekkür etti. Bunun bir veda olmadığını belirten Dikmen, "Son günlerde İzmir’deki gazete kuruluşlarında çalışan meslektaşlarımı ziyaret ediyorum. Buna hem veda hem de daha çok teşekkür ziyaretleri diyebiliriz. Ama her zaman meslektaşlarımızın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Yeni Bakış Gazetesi Haber Müdürü İsmail İnan, görev süresi boyunca yaptığı çalışmalar için Misket Dikmen'de teşekkür ederek, “Gazetemizin kapıları sizlere her zaman açık" diye konuştu. 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum

test