Türk müziğinin efsanevi ismi İbrahim Tatlıses, evlilik hazırlıklarıyla gündemde. Pek çok kişinin merak ettiği "İbrahim Tatlıses evleniyor mu?" sorusuna yanıt aranırken, ünlü sanatçının kiminle evleneceği konusu da merak konusu oldu. Bizde haberimizde  İbrahim Tatlıses evleniyor mu? İbrahim Tatlıses kiminle evleniyor? sorularına yanıt verdik.Detaylar haberimizde!

İbrahim Tatlıses evleniyor mu?

Türkiye, yerel yöneticilerini 5 yıl boyunca seçmek için dün sandık başına gitti. 61 milyondan fazla seçmen, yaklaşık 207 bin sandıkta oy kullandı. Sonuçların açıklanmasıyla birlikte ünlü isimler de paylaşımlarda bulundu. İbrahim Tatlıses ise evleneceğini duyurarak dikkatleri üzerine çekti.

İbrahim Tatlıses kiminle evleniyor?

Daha önce siyasete birkaç kez giren ancak başarılı olamayan İbrahim Tatlıses, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Seçimi kaybettim ve evleniyorum. Duyduk duymayın demeyin. Tüm bekarlara selam olsun, ben evleniyorum" ifadelerini kullandı. 72 yaşındaki Tatlıses'in kiminle ve ne zaman evleneceği ise henüz netlik kazanmadı.

Ibrahim Tatlises Evleniyor Mu Ibrahim Tatlises Kiminle Evleniyor2

İbrahim Tatlıses, geçmişte peş peşe evlilikler yapmıştı. İlk evliliğini Adalet Tatlıses ile gerçekleştiren Tatlıses'in bu evlilikten Ahmet, Gülden ve Gülşen adında üç çocuğu oldu. Daha sonra Perihan Savaş ile evlenen Tatlıses'in bu evlilikten de Melek Zübeyde adında bir kızı dünyaya geldi. Ünlü şarkıcı, 3. evliliğini Derya Tuna ile yapmıştı ve bu evlilikten İdo adında bir oğlu oldu. 2011 yılında Ayşegül Yıldız ile evlenen Tatlıses'in bu evlilikten de Elif Ada adında bir kızı oldu. Ayrıca 1990'lı yıllarda kısa bir süreliğine Işıl Çıtak ile birlikteliği olan Tatlıses'in bu ilişkiden de Dilan isminde bir kızı bulunuyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ