Tomb Raider nedir? Tomb Raider nasıl oynanır, ücretli mi? Tomb Raider nedir? Tomb Raider nasıl oynanır, ücretli mi?

Huawei, 2023 yılında tanıttığı yeni amiral gemisi modeli Mate 60 Pro ile Çin'de satış rekorları kırıyor. Araştırma şirketi Counterpoint'in verilerine göre, Huawei Mate 60 Pro, 1,5 ayda Çin'de 1,6 milyon adet satarak Apple'ın iPhone 15 Pro Max modelini yüzde 10 oranında geride bıraktı.

Huawei'nin bu başarısı, özellikle ABD'nin uyguladığı yaptırımlardan sonra büyük bir önem taşıyor. Yaptırımların ardından Çin pazarına odaklanan Huawei, Mate 60 Pro ile bu pazarda önemli bir pay elde etmiş görünüyor.

Mate 60 Pro'nun Çin'de bu kadar başarılı olmasının birkaç nedeni var. İlk olarak, telefon güçlü özellikleri ve rekabetçi fiyatı ile tüketicilerin dikkatini çekiyor. İkinci olarak, Huawei, Mate 60 Pro için kapsamlı bir pazarlama kampanyası yürütüyor. Üçüncü olarak, iPhone 15 Pro Max, tüketiciler arasında pek de heyecan yaratmadı.

Huawei, Mate 60 Pro'nun başarısı ile Çin'de önemli bir pazar payı elde etmiş görünüyor. Şirket, bu başarıyı küresel pazarda da sürdürmeyi hedefliyor. Huawei, bu hedefe ulaşmak için yeni amiral gemisi modellerini geliştirmeye devam edecek. Şirket, ayrıca Mate 60 Pro'nun başarısının temelini oluşturan güçlü özellikler, rekabetçi fiyat ve kapsamlı pazarlama kampanyası gibi stratejilerini küresel pazarda da uygulayacak.

Kaynak: Haber Merkezi