Suadiye Mahallesi'nde yeni bir dönem başlıyor! Ünlü şarkıcı Hilal Özdemir, yerel seçimlerde muhtar seçilerek mahalleye damgasını vurdu. Ancak, Hilal Özdemir'in muhtar olmasıyla birlikte akıllarda birçok soru oluştu. Suadiye'nin yeni muhtarı Hilal Özdemir, göreve gelir gelmez neler yapacak? Mahalle sakinleri bu değişikliği nasıl karşılıyor? İşte, Hilal Özdemir'in muhtarlık serüveni ve kullanıcıların merak ettiği soruların cevapları...Ünlü şarkıcı Hilal Özdemir, Kadıköy'ün Suadiye Mahallesi'nde yapılan yerel seçimlerde muhtarlık görevine seçildi. Özdemir, daha önce adaylığını açıklamış ve destek sözü almıştı.

Suadiye Mahallesi'nde Yeni Bir Lider

Seçim sonuçlarına göre dün muhtarlık görevine seçilen Hilal Özdemir, zaferini sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu. Özdemir, seçim zaferini Suadiyelilerle paylaşarak, yeni dönemde mahalleye güzel hizmetler sunmayı hedeflediklerini belirtti.

Özdemir'in paylaşımında şu ifadelere yer verildi:

"Sevgili Suadiyeliler,

31.03.2024 yerel seçimlerinde bana ve ekibime desteklerinizle oy verip kazanmamızı sağlayan herkese çok teşekkür ederim. Yeni dönemde sizlerle birlikte mahallemize güzel hizmetler katmaya devam edeceğiz sevgi ve saygılarımla

Muhtarınız Hilal Hülya Özdemir."

Kaynak: Haber Merkezi