Hande Soral, eşi İsmail Demirci ve oğlu Ali ile mutlu bir anlarını sosyal medya üzerinden paylaştı. Ünlü çift, son zamanlarda çekilen yeni fotoğraflarını takipçileriyle paylaşarak dikkatleri üzerlerine çekti. 2015 yılında aşk yaşamaya başlayan ve 2017'de evlenen Hande Soral ile İsmail Demirci'nin mutlu bir evliliği var. Geçtiğimiz yıl oğulları Ali'yi kucaklarına alan çift, şimdi de onunla birlikte keyifli anlarını fotoğrafladı.

Hande Soral, son paylaştığı fotoğraflarda eşi ve oğluyla birlikte objektif karşısına geçti. Bir diğer karede ise oğulları Ali'nin kuaföre gitme anını ölümsüzleştiren çift, traş sonrası ailecek poz verdi. Hande Soral, bu anları "Kuaför günü" notuyla takipçileriyle paylaştı ve fotoğraflarına binlerce beğeni ve yorum geldi.

-19

İsmail Demirci ile Hande Soral'ın tanışma hikayesi de oldukça ilgi çekici. İkilinin yolları Bodrum'da kesişmiş; İsmail Demirci, tatildeyken Hande Soral'a yönelerek espri yapmış ve bu durum onların tanışmasına vesile olmuş. İkilinin ilişkisi Alaçatı'da tesadüfi bir buluşmayla devam etmiş ve Hande Soral, İsmail Demirci'yle ilişkilerinin başlangıcında onunla evleneceğine karar vermiş.

Hande Soral ve İsmail Demirci'nin mutlu aile tablosu, sosyal medyada da geniş yankı uyandırdı. Bu paylaşımlarla birlikte çift, hayranlarına sıcak ve mutlu anlarını göstermeye devam ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ