Aygün Aydın, genç iş insanı Hakan Sabancı ile yaşadığı ilişkiyle dikkatleri üzerine çekmişti. Hakan Sabancı ile olan konuşmalarını ifşa edip sosyal medyada hakaret içerikli paylaşımlar yapması sonucu, Aygün Aydın 3 günlük hapis cezasına çarptırılmıştı. Peki, Aygün Aydın kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...

Aygün Aydın Kimdir?

1995 yılında İstanbul'da doğan Aygün Aydın, Beykent Üniversitesi'nde Tv Haberciliği ve Programcılığı bölümünde eğitim aldı. Ravi İncigöz ve Mustafa Ceceli'nin 'Şeker' klibinde yer aldıktan sonra, Bu Tarz Benim adlı moda programıyla tanınmaya başladı.

Aygün Aydın'ın Rol Aldığı Diziler

Aygün Aydın'ın rol aldığı diziler arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Kırmızı Oda
  • Bay Yanlış
  • Menajerimi Ara
  • Yasak Elma
  • Muhteşem Yüzyıl: Kösem

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı olayı nedir?

Aydın'ın Hakan Sabancı hakkında yaptığı açıklamalar üzerine, Hakan Sabancı mahkemeye başvurarak Aygün Aydın için uzaklaştırma kararı aldırdı. Ancak, Aydın bu karara uymayarak sosyal medyada Sabancı'ya yönelik paylaşımlar yapmaya devam edince 3 günlük hapis cezasına çarptırıldı.

Hakan Sabancı ile yaşadığı kısa süreli flörtle dikkatleri üzerine çeken ve sonrasında yarattığı skandallarla gündemden düşmeyen Aygün Aydın, yine olay yarattı. ELLE gecesine el ele katılan Hande Erçel'e sert eleştirilerde bulunan Aydın, Sabancı'ya bir kez daha yüklendi.

Oyuncu Aygün Aydın, sosyetenin gözde ismi Hakan Sabancı ile kısa bir flört dönemi yaşamıştı. Magazin dünyasında büyük yankı uyandıran bu olay sonrası Aydın, Sabancı'nın kâbusu haline gelmişti.

48967

Aydın, Sabancı ve ailesi hakkında yaptığı skandal açıklamalarla dikkat çekmiş ve mesajlarını ifşa ederek olay yaratmıştı. Yatağında bir erkeği Hakan Sabancı imasıyla paylaşarak daha da ileri giden Aydın hakkında uzaklaştırma kararı bile çıkarılmıştı.

Sosyal medyada hız kesmeyen Aygün Aydın, uzaklaştırma kararına rağmen bir bebeğin fotoğrafını "bilin bakalım bu hangi şerefsizin kızı" notuyla paylaşarak Hakan Sabancı'dan bir kızı olduğunu iddia etmişti.

Her fırsatta eski sevgilisi Hakan Sabancı'ya yüklenen Aygün Aydın'ın, Sabancı'nın yeni aşkı Hande Erçel'le olan ilişkisine sataşıp sataşmayacağı merak konusu olmuştu. Aydın, Sabancı'nın Erçel'i setteyken kendisiyle aldattığını ima eden mesajlarla "Bazlama" göndermesi yaparak okların hedefini belirledi.

"Önce beni aldatıp yerime koyduğunu, o setteyken benimle aldatman harikaydı. Eve dönüp keyif kahvemi yudumlamadan önce Bazlamaları aptal yerine koyuşundan nasıl gizli bir egosal haz aldığımı düşünüyordum teknenle evime dönerken," şeklinde açıklamalarla skandallar zincirine bir yenisini ekledi.

Uzun süredir Hakan Sabancı paylaşımlarına ara veren Aygün Aydın, ELLE gecesini görünce sahnelere geri döndü. 2024 ELLE Style Awards Gecesi'ne el ele katılan Hande Erçel ve Hakan Sabancı'nın gündemi meşgul etmesi üzerine Aydın'dan şoke eden paylaşımlar geldi.

26984

Erçel'in "Yılın Moda İş Birliği" ödülünü kazanmasının ardından Instagram'da paylaşım bombardımanı başlatan Aydın, kendi kazandığı ödülleri paylaşmaya karar verdi. Öfkesi dinmeyen Aydın, Erçel'e "Ve sen misilleme yapmak için kullanılan, her şeyinle beni taklit ederek yerimi doldurmaya çalışan kötü bir replikamsın" diyerek ortalığı karıştırdı.

Erçel hakkında yapay zeka uygulamalarına soru soran Aygün Aydın, bu sorularla da tepki çekti. Hakan Sabancı'nın davette taktığı siyah çiçeği de es geçmeyen Aydın, "siyah çiçeğini yesinler senin" mesajıyla eleştirilerini sürdürdü. Sansasyon yaratan paylaşımlarını ise özlü bir sözle noktaladı.

Kaynak: HABER MERKEZİ