Ali Sunal'ın sunumuyla ekrana gelen 'Güldür Güldür Show', Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını özel bir skeçle kutlama yolunda ilerliyor. Geçtiğimiz bölümünde, Cumhuriyet'in kuruluş aşamasını ve şartlarını mizahi bir dille anlatan skeç, izleyicileri gülme krizine soktu.

Skeçin sonunda, tüm ekip sahnede yerini aldı ve bu özel gösteri büyük bir alkışla karşılandı. Ayrıca, skeçin tanıtım görüntüleri sosyal medyada hızla yayılarak gündem oldu.

Ali Sunal'ın moderatörlüğünü yaptığı 'Güldür Güldür Show'un kadrosunda Alper Kul, Doğa Rutkay, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Uğur Bilgin, Aylin Kontente, Erdem Yener, Mahir İpek, Aziz Aslan, Özgün Aydın, Açelya Topaloğlu, Burak Topaloğlu, Berkay Tulumbacı, Toygan Avanoğlu, Özgün Bayraktar, Ayça Koptur, Fatih Öztürk, Nazmi Sinan Mıhçı ve Hasibe Özlem Eren gibi birbirinden yetenekli isimler bulunuyor.

‘Erzurumlular Buluşması’’nda Dadaşlar gönüllerince eğlendiler ‘Erzurumlular Buluşması’’nda Dadaşlar gönüllerince eğlendiler

BKM'nin yapımını üstlendiği 'Güldür Güldür Show', her cumartesi akşamı yeni bölümleriyle Show TV'de izleyicileriyle buluşuyor. Bu eğlenceli ve mizahi programın Cumhuriyet skeci, özellikle 100. yıl coşkusunu yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

Kaynak: Haber Merkezi