Oyunseverlerin merakla beklediği GTA 6'nın resmi tanıtım videosu yapımcı şirket Rockstar Games tarafından YouTube'da yayınlandı. Fragman 24 saat içerisinde 100 milyon izlenmeye ulaşarak en çok izlenen oyun tanıtım videosu olmayı başardı.Yaşanan bu gelişmenin ardında oyunseverler arama motorlarında GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6 ön sipariş fiyatı ne kadar? araştırıyor.İşte detaylar...

GTA 6 ne zaman çıkacak?

Rockstar Games, uzun bir bekleyişin ardından Grand Theft Auto (GTA) serisinin altıncı oyunu olan GTA 6'nın fragmanını yayınladı. Fragmanın sızması nedeniyle planlanandan önce ortaya çıkan oyun, küresel çapta büyük ilgi uyandırdı. Fragmanda, GTA 6'nın 2025 yılında piyasaya sürüleceği bilgisi de paylaşıldı.

GTA, tüm zamanların en çok satan ve en sevilen bilgisayar oyunlarından biri olma özelliğini taşıyor. Yıllardır beklenen GTA 6 fragmanının yayınlanmasıyla birlikte, birçok merak edilen soru da yanıt buldu.GTA 6'nın ne zaman çıkacağı konusunda fragmanda net bilgiler yer alıyor. İlk olarak PlayStation ve Xbox konsollarına çıkış yapacak olan oyun, fragmanda belirtildiğine göre, PC kullanıcıları için bir yıl sonra piyasaya sürülecek.

Rockstar Games'in yayınladığı resmi tanıtımda GTA 6'nın 2025 yılında çıkış yapacağı duyuruldu.Oyunun mekânı, 2002'de çıkan ve oyun severler tarafından ikonik kabul edilen GTA: Vice City oyunundan 22 yıl sonra tekrar Miami olarak belirlendi. Ancak bu sefer, diğer oyunlara kıyasla daha fazla NPC (Non-Player Character - Bilgisayar tarafından kontrol edilen karakter) ile dolu bir oyun deneyimi sunacak.

GTA 6 ön sipariş fiyatı ne kadar?

GTA 6 ön sipariş fiyatı üzerine kurgulanmış. Oyunu 225 dolar karşılığında ön sipariş ederseniz, alfa sürümüne de erişim sağlayacağınızı söyleyen dolandırıcılar, oyuncuların bu konudaki hassasiyetini kullanmaya çalışıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ