Son grup toplantısında taktığı özel yüzüğüyle dikkatleri üzerine çeken Milliyetçi Hareket Partisi lideri Devlet Bahçeli'nin yüzüğündeki gizemli yazı, merak konusu oldu. Vatandaşlar, bu sembolik detayın ardındaki anlamı araştırıyor. Devlet Bahçeli'nin yüzüğünde ne yazıyor? Bu sorunun cevabı, hem siyaset hem de sembolizm açısından önem arz ediyor. İşte, detaylarıyla bu merak uyandıran konu...

Devlet Bahçeli (3)

Devlet Bahçeli'nin yüzüğünde ne yazıyor?

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin bugünkü TBMM grup toplantısında taktığı yüzük ve rozetle dikkatleri üzerine çekti. Bahçeli'nin taktığı yüzükte "Allah Bana Yeter" yazısı bulunurken, rozetinde ise Göktürkçe aynı ifade yer alıyordu.

Devlet Bahçeli (2)

Toplantıda konuşma yapan Bahçeli, ittifak ortağı Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yaptığı ikili görüşmelere değinerek, "Erdoğan herkesle görüşebilir" ifadesini kullandı. Bahçeli'nin konuşması kadar taktığı yüzük de ilgi odağı oldu. Daha sonra, yüzüğünün yakın çekim bir fotoğrafını Instagram hesabında paylaşan Bahçeli'nin yüzüğündeki yazının Türkçe, rozetindeki yazının ise Göktürkçe olduğu görüldü.

Devlet Bahçeli (1)

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den ilginç yanıt: 'Artık Beşiktaş'tan ayrıldım'
 

Kaynak: Haber Merkezi