Merakla beklenen bir hikayenin başlangıcına hoş geldiniz! Vatandaşların zihnini meşgul eden soruların ardında yatan sırları çözmek için bir araya geldik. Peki, Griselda Blanco'nun hikayesini anlatan bu yapımda başrolü kim canlandırıyor? Vatandaş merak ediyor, Griselda Blanco'yu büyüleyici bir şekilde hayata geçiren isim kim? Ardından merakın odak noktası Sofía Vergara'ya kayıyor. Peki, Griselda Blanco'yu oynayan kim? Sofía Vergara kaç yaşında? Sofía Vergara evli mi? Sofía Vergara nereli? Tüm bu soruların cevaplarını bulmak için bu öykünün kapılarını aralayalım ve merak dolu bir yolculuğa çıkalım.

Griselda Blanco'yu oynayan kim?

Sofía Margarita Vergara, 10 Temmuz 1972 tarihinde doğan Kolombiyalı bir sanatçıdır. Oyunculuk, modellik, komedi, televizyon sunuculuğu ve yapımcılık gibi birçok alanda kariyer yapmıştır. Emmy ve Altın Küre ödüllerine birçok kez aday gösterilen Vergara'nın en tanınmış karakteri, Modern Family dizisinde canlandırdığı Gloria Pritchett'tir.

2024 yılında ise Griselda karakteriyle büyük bir başarı elde etmiş ve aynı zamanda yapımcılık görevini üstlenmiştir. Griselda Blanco'nun hayatını canlandırdığı bu ana karakterle, Vergara kariyerine yeni bir boyut kazandırmıştır.

Kaynak: HABER MERKEZİ