Yemek tutkunlarının ilgiyle takip ettiği Gelinim Mutfakta programı, bu sezon Tuğba Erurul'un katılımıyla izleyicilere farklı bir heyecan sunuyor. İzleyiciler arama motorlarında Gelinim Mutfakta Tuğba kimdir? Tuğba Erurul kimdir? araştırıyor.İşte detaylar...

Gelinim Mutfakta Tuğba kimdir?

Tuğba Erurul, 22 Ağustos 2022'de Gelinim Mutfakta yarışmasının beşinci sezonuna katılan dört yarışmacıdan biri olarak yer aldı. Sivaslı asıllı olan Tuğba Erurul, Balıkesir Gönen'de büyüdü ve yarışmaya Bandırma'dan katıldı. Muhasebeci olan Tuğba Erurul, 3.5-4 yıllık evli bir kadındır. Eşi üç yıl önce vefat eden Tuğba Erurul, kaynanası Gönül Erurul ile birlikte yaşamaktadır.

Gelinim Mutfakta yarışmasında Tuğba Erurul, kaynanası ve diğer yarışmacılarla uyum içinde ilerlemeye çalışmaktadır. Lezzetli yemekleri ve pozitif enerjisiyle dikkat çeken Tuğba, Nursel Ergin'in ve izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Bugüne kadar bir kez gün birincisi olan Tuğba Erurul, bir çeyrek altın kazanmıştır ve hafta birincisi olmak için mücadele etmektedir.

Sosyal medyada da aktif olan Tuğba Erurul'un Instagram hesabı @tugbaerurul'dur. Yarışma ile ilgili ve günlük hayatına dair fotoğraflar ve videolar paylaşmaktadır. Tuğba Erurul'un Instagram hesabını takip ederek, yarışmacı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Tuğba Erurul Kimdir? 

Aslen Sivaslı olan Tuğba, çocukluk yıllarını Balıkesir'in Gönen ilçesinde geçirmiş. Gelinim Mutfakta yarışmasına ise Bandırma'dan katılarak Türkiye genelindeki gelinlerle rekabet etmeye başlamış.Yarışmaya Bandırma’dan katılan Gelinim Mutfakta Tuğba’nın sosyal medya hesabında 85 bin takipçisi var. Muhasebecilik yapan Tuğba Erurul 4 yıllık evli. Tuğba Erurul 3 yıl önce eşi vefat eden kaynanası Gönül Erurul ile yaşıyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ