Televizyon dünyasının fenomen yarışma programlarından biri olan Gelinim Mutfakta, izleyicileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Gelinim Mutfakta Özlem'in Kaynanası Gülnur Böce kimdir? ve Gülnur Böce kaç yaşında? Programın en merak edilen isimlerinden biri ise hiç şüphesiz Özlem'in kaynanası Gülnur Böce. Peki, bu iddialı ve renkli karakter kimdir? Gülnur Böce'nin hayatına dair merak edilenler ve daha fazlası yazımızda! İşte detaylar haberimizde

Gelinim Mutfakta Özlem'in Kaynanası Gülnur Böce kimdir?

"Gelinim Mutfakta" programının 1 Nisan 2024 tarihli bölümünde tanıtılan Gülnur, 5 Nisan 2024 Cuma günü ekrana gelecek olan final bölümünde boy gösterecek. Yarışmanın önceki finalinde elenen Nuriye'nin yerine bu hafta Özlem katılırken, Özlem'in kaynanası olarak dikkat çeken Sabahat yerine ise Gülnur bu kez yarışmaya dahil oldu.

Gülnur Böce, İstanbul'da yaşayan ve emlak sektöründe çalışan bir kaynana olarak, yarışmaya farklı bir dinamizm getiriyor. Özlem'in nişanlısının teyzesi olan Gülnur, yarışmanın ilerleyen bölümlerinde neler sunacak hep birlikte göreceğiz.

Gülnur Böce kaç yaşında?

Haftanın yeni yarışmacısı Gülnur Böce, İstanbul'un emlakçılık sektöründe çalışan, 49 yaşında ve dört çocuk annesi bir kadındır. 1975 yılında dünyaya gelen Gülnur, yarışmaya katılan yeni kaynanalardan biridir.

Kaynak: HABER MERKEZİ