Kullanıcılar, Gelinim Mutfakta'nın 4 Haziran 2024 tarihli bölümünde kim birinci olduğunu merak ediyor. Bu popüler yemek yarışmasında günün kazananı ve hangi gelinin yüksek puan aldığı büyük bir ilgiyle takip ediliyor. Yarışmanın bugünkü galibini ve performansını öğrenmek için güncel bilgileri burada bulabilirsiniz. İşte detaylar haberimizde...

Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu?

1401. programın tekrar final heyecanı için geri dönen Başak Gelin, kayınvalidesi Hanife Hanım hakkında sert açıklamalarda bulundu. Başak Gelin'in ifadelerine göre, kayınvalidesinin evinde yaşayan Başak gelinin 15 günde bir haberlerin olmadan kayınvalidesinin eve çatkapı geldiğini ve kaldığı belirtti. Anahtarının olduğu da ekledi. Ayrıca Başak Gelin'in sinirlendiği Hanife Hanım'ın "Sizi sevden atarım" sözlerinin programa damga vurdu.

Kıymet Gelin'den Destek Sözleri

Bu durumda sessiz kalmayan Kıymet Gelin, "O da sizin kızınız" diyerek Başak Gelin'i savundu. Nursel Hanım ise olayı dinlerken şaşkınlığını gizleyemedi.

Puan Durumu Merak Konusu

Gelinim Mutfakta'nın 4 Haziran 2024 tarihinde yayınlanan puan durumu, Nursel Hanım ve kaynanaların puanlarıyla belli olacak. İzleyiciler, hangi gelinin önde olduğunu ve final heyecanını detaylı takip edecekler.

Kaynak: HABER MERKEZİ