Merhaba değerli Gelinim Mutfakta izleyicileri! Hepinizi 2 Nisan 2024 tarihindeki heyecan dolu bölümümüze davet ediyoruz. Bugünün merak konusu elbette ki kimin birinci olduğu ve genel puan durumu. Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu? ve 2 Nisan 2024 Gelinim Mutfakta puan durumu nedir? Yarışmacılarımızın nefes kesen rekabetini izlemek için hazır mısınız? Gelinim Mutfakta, lezzetin ve ustalığın buluşma noktası olarak yine ekranlarınızda. Kim birinci oldu, kim liderliği ele geçirdi, tüm detaylar için bizi izlemeye devam edin! İşte detaylar haberimizde...

Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu? 

Geçtiğimiz hafta hem haftanın birincisi olan hem de Tuğba'yı eleyerek bilezik kazanan Damla, bu hafta birincilik için gözünü dikti. Yeşim'in ise vereceği yanıt merak konusu. Geçtiğimiz hafta beklenmedik bir şekilde bilezikleri koluna takarak dikkatleri üzerine çeken Damla, Yeşim'in altın listesindeki ilerleyişini durdurdu. Tuğba'nın ayrılmasının ardından bilezikleri kazanacağını düşünen Yeşim, hala bu hedefe ulaşamadı.

2 Nisan Salı'da Gelinim Mutfakta Puanları açıklanacak ve Yeşim'in alacağı yüksek puanlar, bu hafta Damla ile Yeşim arasındaki bilezik yarışını belirleyecek. Başka bir yarışmacı yüksek puan alıp çeyrek kazanırsa, yarışmanın dengeleri tamamen değişecek. Hafta başında, Yeşim Öksüz ile Damla günün birincisi oldular. Ancak Damla, Yeşim'den iki puan fazla almasına rağmen, kural hatası nedeniyle (-2) ceza aldı ve ikili eşit puanlar elde etti.

Tuğba Erurul'un ayrılmasının ardından, onun yerini dolduracak en büyük aday olarak Damla öne çıktı. Damla, geldiği günden beri dikkatleri üzerine çekmeyi başardı ve bu hafta da üstünlüğünü sürdürüyor. Haftanın ikinci bölümünde Aleyna'nın eşine sevgi verme önceliğini savunan açıklamaları tartışma yarattı. Diğer yarışmacılar, Aleyna'nın düşüncesine karşı tepki gösterirken, bu durumun puanlamaya da yansıdığı gözlemlendi.

Yeşim Öksüz, rakipleri karşısında istediğini henüz başaramadı. Ancak bu duruma son vermek isteyen Yeşim, bu hafta en yüksek puanı alarak şampiyonluk için iddialı bir adım atmayı hedefliyor. Gelinim Mutfakta'nın son bölümünde, Damla ile Yeşim Öksüz günün birincisi oldu. Ancak bu hafta yarışmaya katılan Özlem, günün sonuncusu oldu.

Kaynak: HABER MERKEZİ