Gelinim Mutfakta takipçileri bugün yine ekran başına kilitlenmiş, nefeslerini tutmuş bir şekilde sonuçları bekliyor. 1 Nisan 2024'te yayınlanan bölümde hangi yarışmacı zirveye ulaştı? Kimler jüriyi etkilemeyi başardı? Yarışmacılar arasındaki rekabet giderek kızışırken, puan durumu da merak konusu haline geldi. Acaba yarışmacılar hangi sıralamada yer aldı? Tüm bu soruların cevaplarını bulmak için birlikte Gelinim Mutfakta'nın muhteşem dünyasına adım atalım. Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu? ve 1 Nisan 2024 Gelinim Mutfakta puan durumu nedir? İşte detaylar haberimizde

Gelinim Mutfakta bugün kim 1. oldu?

Geçtiğimiz hafta yarışmadan maskeli Nuriye'nin ardından, iddialı yarışmacı Özlem'in katılımıyla rekabet daha da kızıştı. Özellikle Damla'nın kazandığı 30 bilezikle birlikte yarışmaya damgasını vuran isim haline gelmesi, diğer gelinlerin adeta hedefi haline geldi.

Maskeli Nuriye'nin yerine iddialı bir başka yarışmacı olan Özlem'in katılımıyla birlikte rekabet arenası daha da hareketlendi. Özlem, kısa sürede elenen yarışmacıların kaderini değiştirmek için büyük bir kararlılıkla yarışmaya dahil oldu.

1 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları, haftanın kritik anlarını belirleyecek. Yeşim ve Damla'nın alacakları yüksek puanlar, bileziklerin sahibini belirlemekte önemli bir rol oynayacak.

Geçtiğimiz hafta yaşadığı performans düşüklüğünden sonra Yeşim Öksüz, Pazartesi puanlamasında kendini yeniden kanıtlamak için büyük bir çaba harcıyor. Geçmişteki hatalarını geride bırakıp, yüksek puanlar alarak zirveye tırmanmayı hedefliyor.

Sunucu Nursel Ergin'in açıklamalarıyla birlikte, Songül Cabbar ve Beyhan Öksüz diskalifiye edildi. Bu karar, hem doğrudan hem de dolaylı olarak diğer yarışmacıları etkiledi. Damla, aldığı 30 bilezikle birlikte liderliğini sürdürüyor. Gelinim Mutfakta'nın son bölümünde, hem günün birincisi hem de çeyrek altını alan isim olmayı başardı.

Yeşim Öksüz, son zamanlarda istediği performansı sergileyemese de, 1 Nisan Pazartesi puanlaması için kolları sıvadı. Geçmişteki başarısızlıkları unutup, yeni bir başlangıç yapma çabasında. Damla, bu hafta bir kez daha göz kamaştırdı. Hem günün birincisi hem de çeyrek altını alan yarışmacı olarak, diğer gelinlere fark atmaya devam ediyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ