Gelin Evi programının izleyicileri arasında büyük bir merak uyandıran isimlerden biri olan Şevval Tosun, hem kişiliği hem de performansıyla gündemde. Peki, kullanıcılar tarafından sıkça sorulan "Şevval Tosun kimdir? Şevval Tosun kaç yaşında?" sorularının yanıtı nedir? Şevval Tosun'un biyografisi ve yaşantısı hakkında tüm merak edilenleri sizler için derledik. İşte detaylar haberimizde...

Gelin Evi Şevval Tosun kimdir?

Bu hafta Gelin Evi, 22 yaşındaki ve 9 aydır evli olan Şevval Tosun'un kapısını çalıyor. Çanakkale doğumlu ve ev hanımı olan Şevval, rakiplerini coşkuyla karşılıyor ve yöresel sunumlarıyla dikkat çekiyor.

Farklı Alanlarda Yarış: Büyük Ödül 50.000 TL!

Gelin Evi, ev dekorasyonundan misafirperverliğe, sofra sunumundan çeyize, düğüne ve balayına kadar pek çok alanda değerlendirilen bir yarışmaya sahne oluyor. Büyük ödül ise tam 50.000 TL!

Ayrıca, her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler veriliyor. Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi, hafta içi her gün 12.30'da Show TV’de izleyicilerle buluşuyor!

Kaynak: HABER MERKEZİ