Kullanıcılar merak ediyor; Gelin Evi Kübra Korkmaz kimdir? Gelin Evi programının dikkat çeken isimlerinden biri olan Kübra Korkmaz, izleyicilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Peki, Kübra Korkmaz kaç yaşında? Onun hayatı ve programdaki performansı hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin. İşte detaylar haberimizde...

Gelin Evi Kübra Korkmaz kimdir?

Aslı Hünel'in sunduğu ve büyük ilgiyle takip edilen "Gelin Evi" programının 1310. bölümüyle yeni bir hafta başlıyor. Bu haftanın ilk konuğu, 32 yaşında ve 8 yıldır evli olan Kübra Korkmaz olacak. Çanakkale doğumlu Kübra Korkmaz, aynı zamanda kına organizatörü olarak biliniyor.

Kübra Gelin'in Evinde Neler Yaşanacak?

Kübra Korkmaz'ın evine konuk olacak rakipleri, onun coşkulu karşılaması, yöresel sunumları ve iddialı sürprizlerini değerlendirerek puanlayacak. Her biri farklı alanlarda uzmanlaşmış olan bu beş iddialı ve hamarat gelin, ev dekorasyonundan misafirperverliğe, sofra sunumundan çeyize kadar pek çok kritere göre değerlendirmelerde bulunacak.

Büyük Ödül 50.000 TL

Gelin Evi’nde her hafta olduğu gibi bu hafta da kıyasıya bir rekabet yaşanacak. Yarışmanın sonunda büyük ödül olarak 50.000 TL verilecek. Ayrıca, her gün ev sahibi gelin ile eşi arasında yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, hafta boyunca ev hanımlığını en iyi şekilde sergileyen beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek.

Show TV'de Hafta İçi Her Gün

Aslı Hünel’in keyifli sunumuyla "Gelin Evi" programı, hafta içi her gün saat 12.30'da Show TV ekranlarında izleyiciyle buluşuyor. Bu hafta Kübra Korkmaz’ın evinde yaşanacak heyecan dolu anları kaçırmayın!

Kaynak: Haber Merkezi