Merakla araştırmaya başladığınızda, karşınıza çıkan isimlerden biri de Gelin Evi'nin parlayan yıldızı Elif Mercan olabilir. Peki, kimdir bu gizemli isim? Elif Mercan'ın kimliği, izleyicileri büyüleyen bir hikayenin başlangıcı gibi. Yaşının genç olmasıyla birlikte, yeteneği ve karizmasıyla büyük bir hayran kitlesi edinmiş olan Elif Mercan, Gelin Evi'nin en dikkat çeken isimlerinden biri haline geldi. Siz de Elif Mercan hakkında daha fazla bilgi edinmek ve onun yaşını öğrenmek mi istiyorsunuz? O zaman, bu yazı tam da aradığınız şey olabilir! İşte detaylar haberimizde...

Gelin Evi Elif Mercan kimdir?

Aslı Hünel'in sunumuyla ekrana gelen "Gelin Evi", 1315. bölümünde Bursa'da yaşayan 27 yaşındaki Elif Mercan'ın evine konuk olacak. 9 aylık evliliğiyle yeni bir hayata adım atan Elif'in evi, rakipleri tarafından birçok açıdan değerlendirilecek.

Değerlendirmeler Arasında Ev Dekorasyonu ve Çeyiz Var

Elif Gelin'in el emeği çeyizinden başlayıp ev dekorasyonuna kadar uzanan detaylar, rakipleri tarafından incelenecek. Hafta boyunca ev sahibi gelinler, misafirlerini özel sofra ve sürprizlerle ağırlayacaklar.

Yarışma Heyecanı ve Büyük Ödül

Bursalı dış ticaret profesyoneli Elif Mercan'ın ev sahipliğinde, beş gelin arasındaki rekabet kıyasıya devam ediyor. Ev dekorasyonundan misafirperverliğe, çeyizden düğün ve balayına kadar her detay değerlendirilecek. Kazanan gelin büyük ödül olan 50.000 TL'nin sahibi olacak.

Ödüller ve Sürprizlerle Dolu Hafta

Hafta boyunca yapılan ilişki testini geçen gelinlere çil çil altın, ev hanımlığını konuşturan beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek. "Gelin Evi", Aslı Hünel'in sunumuyla hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de izleyicilerle buluşacak.

Kaynak: Haber Merkezi