"Kimdir?", "Kaç yaşında?" gibi merak edilen soruların yanıtlarını arayanlar için Ayşe Keskin'in dünyasına hoş geldiniz! Gelin Evi'nin heyecan verici atmosferinde parlayan Ayşe Keskin'in kimliği ve yaşantısı hakkında daha fazla bilgi edinmeye hazır mısınız? İşte detaylar haberimizde...

Gelin Evi Ayşe Keskin kimdir?

Bu hafta, "Gelin Evi" programında heyecan dorukta! 35 yaşında ve 7 yıllık evli olan Ayşe Keskin'in evine konuk olunacak. Çanakkale doğumlu ve hint kınası ustası Ayşe, rakiplerine coşkulu bir karşılama sunacak. Yöresel sunumları ve iddialı sürprizleriyle dikkat çeken Ayşe Gelin, puanları toplamak için hazır!

Yarışma Dolu Dakikalar!

Gelin Evi'nde, beceri ve iddia dolu 5 gelin birbirleriyle kıyasıya yarışacaklar. Ev dekorasyonundan misafirperverliğe, sofra sunumundan çeyize kadar her detay incelenecek. Ve büyük ödül tam 50.000 TL!

Kazananlara Özel Hediyeler!

Her gün yapılan ilişki testini kazanan gelinlere çil çil altın, ev hanımlığını konuşturduğu beceri oyununu kazananlara ise sürpriz hediyeler verilecek. Aslı Hünel'in sunumuyla Gelin Evi, hafta içi her gün 12.30'da Show TV'de izleyicilerle buluşuyor!

Kaynak: Haber Merkezi