A Milli Futbol Takımımız, UEFA 2024 Avrupa Şampiyonası Elemeleri D Grubu altıncı maçında, deplasmanda lider durumda bulunuyor. Takımımızın liderliği koruma mücadelesini, Galler ile yapılacak olan maçta ortaya çıkacak. Peki, Galler - Türkiye maçı ne zaman, hangi kanalda, saat kaçta, nerede?

Galler - Türkiye Maçı Ne Zaman?

Galler-Türkiye maçı 21 Kasım 2023 Salı günü gerçekleşecek. Türk futbolseverler, bu tarih için heyecanla beklemeye başladı.

Galler - Türkiye Maçı Hangi Kanalda?

Euro 2024 elemelerinin D Grubu'ndaki son maçında Türkiye, Galler'e konuk olacak. Bu kritik mücadele, TRT 1 ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Futbolseverler, maçı izlemek için TRT 1'i tercih edebilirler.

Galler - Türkiye Maçı Saat Kaçta?

Galler-Türkiye maçı 21 Kasım 2023 Salı günü saat 22.45'te başlayacak. Bu önemli mücadele, akşam saatlerinde futbolseverlerle buluşacak.

P. Karşıyaka, evinde yenilmezliğini sürdürüyor P. Karşıyaka, evinde yenilmezliğini sürdürüyor

Galler - Türkiye Maçı Nerede?

Euro 2024 elemelerinin 10. maçı olan Galler-Türkiye karşılaşması, 21 Kasım 2023 Salı günü Cardiff City Stadyumu'nda oynanacak. Takımımız, bu kritik maçı deplasmanda gerçekleştirecek ve futbolseverler, Cardiff City Stadyumu'nda gerçekleşecek olan mücadeleyi izleyebilirler.

Kaynak: Haber Merkezi