FOX TV'nin sevilen dizisi "Yabani" için heyecan verici bir yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 7. bölüm fragmanında Yaman'ın babasının gerçek kimliği büyük bir gizemi açığa çıkarabilir. Yaman, annesine aklındaki soru işaretlerini anlatırken, yeni ailesi arasında karmaşık durumlar yaşanmaya devam ediyor.

Yaman'ın babasının işbirlikçi olduğuna dair şüpheleri artarken, bu kez Neslihan'ı ikna etmek hiç de kolay olmayacak gibi görünüyor. Yaman, Cesur ve Asi'nin yardımıyla babasının gerçek yüzünü ortaya çıkarmak için bir plan hazırlar. Neslihan ise artık gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

Dizi, başarılı oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle izleyicileri her hafta ekrana kilitlemeyi başarıyor. Halit Özgür Sarı, Simay Barlas, Yurdaer Okur, Dolunay Soysert, Bertan Asllani, ve Şebnem Hassanisoughi gibi deneyimli isimlerin performansları, dizinin büyük bir ilgi görmesini sağlıyor.

"Yabani" dizisi, reytingler açısından da büyük başarı elde ediyor. İzleyici kitlesi, her yeni bölümü büyük bir heyecanla bekliyor. Yaman'ın babasının sırrını açığa çıkaracak bu önemli bölümü kaçırmayın!

Keban baraj doluluk oranları 8 Aralık 2023: Elazığ barajlarda doluluk oranı nedir? Keban baraj doluluk oranları 8 Aralık 2023: Elazığ barajlarda doluluk oranı nedir?

Dizi Oyuncu Kadrosu

  • Halit Özgür Sarı (Yaman)
  • Simay Barlas (Rüya)
  • Yurdaer Okur (Serhan Soysalan)
  • Dolunay Soysert (Neslihan Soysalan)
  • Bertan Asllani (Alaz Soysalan)
  • Şebnem Hassanisoughi (Şebnem)

"Yabani"nin 7. bölümü 24 Ekim'de ekrana gelecek.

Kaynak: HABER MERKEZİ