Fly – Inn Beach, Türkiye'nin ilk beach kulübü olarak 1994 yılında Çeşme Aya Yorgi Koyu'nda kapılarını açtı ve o zamandan beri yaz tatillerinin vazgeçilmez mekanlarından biri haline geldi. Soyunma kabinleri ve şezlonglarla sınırlı olan geleneksel plajların ötesinde, Fly – Inn Beach, modern, konforlu ve eğlenceli bir deneyim sunarak plaj kültürüne yeni bir soluk getirdi.

Fly Inn Çeşme

Ödüllü mimar Hakan Dalokay'ın dokunuşlarıyla tasarlanan Fly – Inn Beach, özel peyzaj çalışmaları, restoran alanı, çeşitli yaz aktiviteleri ve su sporları gibi birçok yenilikle "beachclub" konseptinin öncüsü oldu. 2004 yılına kadar hizmet veren ve unutulmaz anılara sahip olan Fly – Inn Beach, 10 yıllık bir aranın ardından 2014'te yeniden açıldı ve Çeşme Çiftlikköy bölgesinde, Altınkum'un eşsiz koyunda misafirlerini ağırlamaya başladı.

Her sezon kendini yenileyen ve misafirlerine en iyiyi sunmayı hedefleyen Fly – Inn Beach, Hakan Dalokay'ın mimari dokunuşlarıyla da dikkat çekiyor. Dekorasyonda kullanılan özgün malzemeler ve tek motorlu uçağın barın tepesinde kullanılması gibi detaylar, mekana benzersiz bir ambiyans kazandırıyor.

Fly Inn Beach

2015 sezonundaki yenilik olan "Bej", Karaköy ve Hora by Bej'den sonra Çeşme'de konuklarını ağırlayan bir mekan. Bej, Türkiye'nin ilk beachclub'ı olan ve efsanevi bir konuma sahip Fly – Inn Beach'in atmosferine lezzetleri, kokteylleri ve akşamüstü partileriyle renk katıyor.

FLY INN Beach Nerede?

Sehit Mehmet Mah. Pamukova Mevkii, Kume Evleri No: 921/1, Altinkum, 35930 Çeşme/İzmir

FLY INN Beach Giriş Ücreti 

FLY-INN Beach: Yetişkin 950 TL - Çocuk 600 TL

Kaynak: Haber Merkezi