Spor tutkunlarının gözü, Filenin Sultanları'nın heyecan dolu yolculuğunda. Türkiye'nin voleybol süperstarları, 2024 Paris Olimpiyatları için nefesleri tutmuş durumda. Özellikle Türkiye - Hollanda karşılaşması, merakla beklenen anlardan sadece biri. Spor dünyasının nabzını tutmaya hazır olun! Filenin Sultanları 2024 Olimpiyat maçları ne zaman? Türkiye - Hollanda voleybol maçı ne zaman? İşte tüm detaylar...

Filenin Sultanları 2024 Olimpiyat maçları ne zaman?

Filenin Sultanlari 2024 Olimpiyat Maclari Ne Zaman Turkiye Hollanda Voleybol Maci Ne Zaman

Paris Yaz Olimpiyatları'na katılacak olan Filenin Sultanları'nın maç programı netleşti. Fransa'nın ev sahipliğinde düzenlenecek organizasyonda A Milli Kadın Voleybol Takımı, C Grubu'nda İtalya, Hollanda ve Dominik Cumhuriyeti gibi güçlü rakiplerle mücadele edecek. Ay-yıldızlı ekip, ilk maçını Hollanda'ya karşı oynayacak ve bu karşılaşmanın gün ve saati merakla bekleniyor. Milli Takım, son olarak Milletler Ligi'nde çeyrek finalde Polonya'ya kaybederek elenmişti ancak Olimpiyatlar için madalya umudu taşıyor.

Paris'teki organizasyon, 27 Temmuz'da başlayacak ve 11 Ağustos'a kadar devam edecek. Türkiye'nin katılımıyla birlikte Paris 2024 Olimpiyat Oyunları'nda 82 Türk sporcu kota aldı.

Türkiye - Hollanda voleybol maçı ne zaman?

Filenin Sultanlari 2024 Olimpiyat Maclari Ne Zaman Turkiye Hollanda Voleybol Maci Ne Zaman1

Türkiye - Hollanda voleybol maçı 29 Temmuz'da saat 10.00'da oynanacak.

Diğer maçlar ise şu tarihlerde ve saatlerde gerçekleşecek:

1 Ağustos 2024, saat 10.00 Türkiye - Dominik Cumhuriyeti
4 Ağustos 2024, saat 10.00 Türkiye - İtalya
Paris Olimpiyatları, 32 farklı spor dalında, 35 yarışma tesisinde ve yaklaşık 10.500 sporcunun katılımıyla düzenlenecek. Türkiye - Hollanda maçı ve diğer grup aşaması karşılaşmaları için detaylar ise merakla bekleniyor.

Kaynak: HABER MERKEZİ