Fenerbahçe, sosyal medya ve tanıtım stratejilerine yepyeni bir soluk getiriyor! Sarı-Lacivertli kulüp, dünyanın tanıdığı isimler arasında yer alan Ana De Armas ile anlaşma sağladı. Taraftarlar ve spor dünyası, bu sürpriz ortaklığın detaylarını merak ediyor. Fenerbahçe'nin bu hamlesiyle neler hedeflediği, Ana De Armas'ın rolü ve iş birliğinin kulübe etkileri haberimizde!

Fenerbahçe, Sosyal Medyada Yıldız İmza!

Fenerbahçe, tanıtımlar ve forma lansmanı için dünya çapında tanınan bir film yıldızıyla anlaştı. Sarı-Lacivertlilerin sosyal medya tanıtımları için Ana De Armas'ın reklam yüzü olacağı söyleniyor.

Ali Koç'un Yeni Hamlesi

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ve ekibi, sosyal medya tanıtımları için Hollywood'un ünlü yıldızı Ana De Armas ile anlaştı. Bu hamle, Fenerbahçe'nin uluslararası alandaki imajını güçlendirmeyi amaçlıyor.

Fenerbahçe'nin Sürpriz İmzası: Ana De Armas Geliyor!

Fenerbahçe, sosyal medya platformlarında yıldız bir isimle iş birliğine gidiyor. Ana De Armas, Sarı-Lacivertli formanın yeni tanıtım yüzü olacak.

Fenerbahçe'nin Sosyal Medya Atağı

Fenerbahçe'nin tanıtımlar için dünyaca ünlü bir yıldızla anlaştığı duyuruldu. Sarı-Lacivertli kulübün yeni reklam yüzü, Hollywood'un sevilen ismi Ana De Armas olacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ