Hayranlarını yıllardır bekleten heyecan verici bir haber var: Fallout dizisi nihayet izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor! Bu efsanevi video oyun serisinin televizyon uyarlaması, merakla beklenen bir projeydi ve artık yayın tarihi de belli oldu. Dizinin ne zaman izleyicilerle buluşacağına dair detaylar ve hangi platformda yayınlanacağına dair ipuçları herkesin dilinde. Fallout evrenine adım atacak olan dizinin, oyunseverler ve genel izleyici kitlesi arasında nasıl bir etki yaratacağı ise merak konusu. İşte Fallout ne zaman yayınlanacak? Fallout hangi platformda yayınlanacak? sorularının yanıtları haberimizde!

Fallout ne zaman yayınlanacak?

Fragmanda, oyunun geniş dünyasını ve kendine özgü kara mizahını korurken, sığınak sakini Lucy'nin (Ella Purnell) radyasyon dolu arazinin çarpık ve tehlikeli dünyasına uyum sağlama çabaları vurgulanıyor. Aynı zamanda Moldaver (Sarita Choudhury) ve Ma June (Dale Dickey) karakterleri de ilk kez seyirciyle buluşuyor. Fragmanda ayrıca dizinin sekiz bölümünün tamamının 11 Nisan'da Prime Video'da yayınlanacağı da duyuruluyor.

Fallout hangi platformda yayınlanacak?

Prime Video, merakla beklenen yeni dizisi Fallout'un fragmanını yayınladı. Fragman, popüler video oyunundan uyarlanan ve geniş bir hayran kitlesi tarafından beklenen dizinin heyecanını arttırdı. Fragmanda, sığınak sakini Lucy'nin (Ella Purnell) radyasyon dolu arazinin çarpık ve tehlikeli dünyasına uyum sağlama mücadelesi gözler önüne seriliyor. Ayrıca, Moldaver (Sarita Choudhury) ve Ma June (Dale Dickey) karakterleri de ilk kez görücüye çıkıyor. Dizi, sekiz bölümden oluşan ilk sezonunun tamamını 11 Nisan'da Prime Video'da yayınlayacak.

Dizinin yönetmen koltuğunda Jonathan Nolan yer alırken, Geneva Robertson-Dworet ve Graham Wagner yönetici prodüktör, yazar ve ortak yapımcı olarak görev yapıyor. Dizinin yapımcılığını ise Kilter Films, Jonathan Nolan ve Lisa Joy üstleniyor. Athena Wickham, Todd Howard ve James Altman ise dizinin yönetici yapımcıları arasında bulunuyor.

Başrollerini Ella Purnell, Aaron Moten ve Walton Goggins'in paylaştığı dizi, Amazon MGM Studios, Kilter Films, Bethesda Game Studios ve Bethesda Softworks iş birliğiyle yapılmaktadır. Moisés Arias, Kyle MacLachlan, Sarita Choudhury, Michael Emerson, Leslie Uggams, Frances Turner, Dave Register, Zach Cherry, Johnny Pemberton, Rodrigo Luzzi, Annabel O'Hagan ve Xelia Mendes-Jones gibi birçok yetenekli oyuncu da dizinin kadrosunda yer alıyor. Dizi, dünya genelinde 240'tan fazla ülkede ve bölgede sadece Prime Video platformunda izleyicilerle buluşacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ