Esaret dizisinin 578. bölüm fragmanı izleyicilerle buluştu ve merak uyandırdı. Dizinin tutkulu hayranları, fragmandaki detayları incelemeye başladı ve yeni gelişmeler için sabırsızlanıyor. Büyük sürprizlerin kapıda olduğu belirtiliyor.

Esaret 578. bölüm fragmanı yayınlandı

Esaret son bölümde; Orhun'un masumiyetini ispatlamak için çeşitli stratejiler düşünülebilir. Mahkeme günü geldiğinde, Orhun'un tek kurtuluş umudu olan incriminating görüntülere ulaşmak için işbirlikçiyle anlaşma yapmışken, tetikçi beklenmedik bir şekilde işbirlikçiyi etkisiz hale getirir. Görüntüleri sağlaması beklenen kişi engellenmiş olur.

Nurşah ve Kenan, görüntülerin nerede saklandığını öğrenmeden önce işbirlikçi fenalaşır. Tetikçi, her seferinde görüntülerin ortaya çıkmasını engellemek için yeni taktikler geliştirir. Orhun, suçlu bulunursa bile aklı sürekli sevgilisi Hira'da olur. Onu ziyaret eden annesine, Hira'ya iyi bakmasını söyler.

Orhun'un tek umudu, işbirlikçinin iyileşmesidir. Avukatları, işbirlikçinin sağlık durumu düzelirse ifade verebilmesini beklemektedir. İşbirlikçinin niçin görüntüleri teslim etmeyi kabul ettiği ve tetikçi tarafından nasıl engellendiği gibi detaylar, Orhun'un suçsuzluğunu kanıtlayabilir.

Esaret 578. bölüm fragmanı için tıklayınız.

Kaynak: HABER MERKEZİ