Aziziye ilçesinin belediye başkanı olarak görev yapacak olan Emrullah Akpunar, kent yaşamına yön veren isimlerden biri haline geldi. Peki, kimdir bu kararlı ve dinamik lider? Emrullah Akpunar'ın hayatı, çalışma prensipleri ve hedefleri hakkında merak ettikleriniz için okumaya devam edin.

Erzurum Aziziye Belediye Başkanı Emrullah Akpunar kimdir?

Yeniden Refah Partisi'nin Erzurum - Aziziye Belediye Başkan adayı olarak belirlenen Emrullah Akpunar, serbest meslek sahibi ve ortaokul/lise mezunu bir isimdir.Emrullah Akpunar 31 yerel seçimleriyle Erzurum - Aziziye Belediye Başkanı olmuştur.

Erzurum'da gerçekleşen yerel seçimlerin heyecan dolu süreci sona erdi. Bu sürecin önemli anlarından biri, Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen'in YRP Aziziye Belediye Başkan adayı Emrullah Akpunar için sarf ettiği "Ondan çoban bile olmaz." sözleri oldu.

Seçimi kazanan Emrullah Akpunar, zaferinin ardından kepenek giyerek halkıyla birlikte kutlama yaptı. Akpunar, "Sekmen duysun, Abdullah başkan." sloganlarının ardından "Çoban burada, kibir abideleri nerede?" şeklinde konuştu.

Kaynak: HABER MERKEZİ