Erol Evgin, Türk pop müziğinin unutulmaz şarkılarına imza atmış bir isim olarak tanınır. İlk 45'lik plağını 1969 yılında çıkaran ve "İşte Öyle Bir Şey," "Sevdan Olmasa," "Söyle Canım," ve "Bir de Bana Sor" gibi hit şarkılarla milyonlarca dinleyiciye ulaşan sanatçı, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından takipçilerine nostaljik bir yolculuk yaşatmıştı.

Elit Andaç Çam kimdir? Elit Andaç Çam nereli, kaç yaşında? Elit Andaç Çam boşandı mı? Elit Andaç Çam kimdir? Elit Andaç Çam nereli, kaç yaşında? Elit Andaç Çam boşandı mı?

Erol Evgin, gençlik yıllarına ait bir fotoğrafı Instagram hesabından "tbt" etiketiyle paylaştı. Paylaşılan karede, Erol Evgin'in gençliği, o dönemin modasına uygun giysileri, geniş paçalı jean pantolonu ve topuklu ayakkabısıyla dikkat çekiyor. Sanatçı bu nostaljik anıyı, "Giysilerden yılları tahmin etmeye devam. Jean’in geniş paçaları ve ayakkabının topukları 70’ler diyor. Yeri hatırlamıyorum. Kim bilir nerenin kıyısı?" sözleriyle paylaştı.

Aynı karede, Erol Evgin'e sevgili sanatçılar Nükhet Duru, Haldun Dormen ve Ayşen Gruda eşlik ediyor. Sanatçı, bu özel anıyı, "Sevgili Nükhet ve sevgili Haldun Dormen ve de arkadan geçen sevgili Ayşen Gruda bir müzikal gecesinden" notuyla takipçileriyle paylaştı.

Erol Evgin, sosyal medya hesabından bir başka tbt'ye daha yer verdi. Bu kez, okul yıllarına ait siyah beyaz bir kareyi paylaşarak, "Sakarya İzcı Oymağında bayrağımızı gururla taşırdım" şeklinde bir notla geçmişe dönüş yaptı.

En güncel magazin haberleri için tıklayınız

Kaynak: Haber Merkezi