Reklam
Reklam
Reklam

EPA'dan gayrimenkul sektörüne eğitim dopingi

EPA'dan gayrimenkul sektörüne eğitim dopingi
27 Ekim 2019 - 12:26
Reklam

İlk şubesini 2017 yılında açan ve ardından kısa süre içinde yurt çapında 30’dan fazla franchise şubesine ulaşan yüzde 100 yerli sermayeli EPA Emlak Pazarlama A.Ş., sektöre deneyimli ve kaliteli danışmanlar kazandırmak amacıyla ücretsiz eğitim hizmetlerini aralıksız vermeye devam ediyor.
 
Emlak sektörüne kamusal alanda uzun yıllar hizmet vermiş, emlak sektörünün duayeni olarak gösterilen Hacı Ali Taylan tarafından kurulan EPA Emlak Pazarlamaülke çapında başlattığı eğitim seminerlerini aralıksız sürdürüyor.
 
İzmir ve çevre illerinde, çeşitli gayrimenkul firmalarında çalışan yaklaşık 50 kişi, gayrimenkul sektöründe 20 yıldan fazladır çalışan, mentorluk ve eğitmenlik yapan Güven Açık tarafından verilen “Emlakta NLP ile İkna Teknikleri” konulu seminere katıldı.
 


“Kurumsal yapıya uygun ekip”
 
Wyndham Grand İzmir Özdilek Otel’de gerçekleştirilen eğitim ile ilgili olarak EPA Ege Bölge Temsilcisi Dilek Katal, “Eğitim seviyesi yüksek danışmanların gayrimenkul sektöründe toplanmasını hedeflediklerini”söyledi. Sektörde kalıcı olmanın yolunun kurumsallaşmadan geçtiğini ve bu kurumsal yapıya uyum sağlayacak ekibin kurulması gerektiğinin altını çizen Dilek Katal, “Kurucumuz Hacı Ali Taylan yıllardan beri sektördeki eğitim çalışmalarını görev aldığı her kurumda en üst seviyede yürütüyor, EPA’da da temsilcilerine ve danışmanlarına sunduğu ücretsiz eğitim hizmeti ile emlak danışmanlığı sektörüne yepyeni bir anlayış getirdi. Bu da piyasadan oldukça olumlu bir geri dönüş aldı. Çalışmalarımıza aynı hızla devam edeceğiz” diye konuştu.
 

FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum