Kocaeli’nin Kandıra ilçesi D-605 karayolu Karasakallar mevkisinde dün akşam saat 19.30 sıralarında meydana gelen trafik kazasında, Zelal Işıl Özdemir yönetimindeki 34 KHR 023 plakalı otomobil ile C.E. yönetimindeki 54 AY 884 plakalı otomobil çarpıştı. Kazada, Zelal Işıl Özdemir, yanındaki Enes Batur ve C.E.’nin aracındaki 2 kişi yaralandı.

Kaza sonrası olay yerine çevredekilerin ihbarıyla sağlık ve jandarma ekipleri sevk edildi. Yaralılar, ilk müdahalenin ardından Zelal Işıl Özdemir ve Enes Batur Kocaeli Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, C.E.’nin aracındaki 2 kişi ise Kandıra Kazım Dinç Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

Emws3N Q Ot0M1 Ml3 D P Xl Ve Q

Kaza nedeniyle aksayan trafik, araçların çekici yardımıyla yoldan kaldırılmasının ardından normale döndü. Kazaya karışan Enes Batur, YouTube’da paylaştığı videolarla tanınan bir isim olup, 2020 yılında da Ecenaz Üçer ile Etiler’de bir trafik kazası geçirmişti. O kazada Batur’un otomobili ağır hasar görmüştü.

Enes Batur nerede kaza yaptı?

Enes Batur ve yanındaki 3 arkadaşı Kocaeli'nin Kandıra ilçesinde D-605 karayolu Karasakallar mevkisinde kaza yaptı.

Kaynak: Haber Merkezi