Emlak Konut Genel Müdürü Cengiz Erdem, kurumun yeni konut kampanyasına ilişkin detayları kamuoyuyla paylaştı. Emlak Konut, konut sahibi olmak isteyen vatandaşlara bankasız ve kefilsiz olarak dört ayrı ödeme seçeneği sunarak ev sahibi olma hayallerini gerçeğe dönüştürmeyi hedefliyor. İşte 1.29 faizle konut kampanyasının ayrıntıları...

Erdem: "İnşaat Sektörü Türkiye Ekonomisinin Güçlenmesinde Önemli Bir Rol Oynuyor"

Emlak Konuttan Yeni Kampanya Bankasiz Ve Kefilsiz Odeme Imkani (3)

Erdem, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Türkiye’nin istikrarlı ekonomisinin güçlenmesinde ve dünyanın ilk 10 ekonomisi arasına girmesinde inşaat sektörü her zaman önemli bir rol oynamıştır ve oynamaya devam edecektir. İnşaat ve gayrimenkul sektörü olarak, bu hedefe ulaşmak için gereken fedakârlıkları yapmaya devam ediyoruz." şeklinde konuştu.

Başarılı Bir Yılın Ardından Yeni Hedefler

Erdem, 2023 yılını 53 milyar 179 milyon TL rekor ön satış geliriyle tamamladıklarını vurgulayarak, "Güçlü, alanında uzman ekibimizle, 8,5 milyon metrekare büyüklüğündeki 137 adet şantiyemizde, inşasına devam ettiğimiz 103 bin adet bağımsız bölüm ve 200 binden fazla doğrudan ve dolaylı çalışanımızla, şirketimizi çok daha güçlü yarınlara taşıyoruz." dedi.

Emlak Konuttan Yeni Kampanya Bankasiz Ve Kefilsiz Odeme Imkani (3)

Bankasız ve Kefilsiz Ödeme Seçenekleri

Emlak Konut'un yeni kampanyası kapsamında sunulan ödeme seçenekleri şu şekilde:

1. Peşin Alımlarda Yüzde 25 İndirim: Peşin alımlarda yüzde 25 indirim avantajı sunulacak.

2. Yüzde 25 Peşinat ve Ara Ödemeli Model: Yüzde 25 peşinatla başlayan ve vade farksız ara ödemelerle devam eden modelde, 6, 12 ve 24. aylarda ödemeler yapılacak.

3. Yarı Peşin, Yarı Kredi: Ödemenin yarısı peşinat olarak alınacak, kalan yarı için ise 1,29 vade farkıyla 24 ay sonra ödeme imkanı sunulacak.

4. Yüzde 25 Peşinat ve Uzun Vadeli Taksitler: Yüzde 25 peşinat ödenerek, kalan kısım için 1,29 vade farkıyla 72 ay vadeli taksit seçeneği sunulacak.

Kampanya Hangi Projeleri Kapsıyor?

Kampanya, İstanbul, Antalya, İzmir, Balıkesir ve Denizli'deki 16 projede geçerli olacak. İstanbul'daki Batıyakası, Çınarköy Evleri, Düşler Vadisi, Ebruli Kayaşehir, Vadi Evleri-1, Vadi Evleri-2, Tual Gölyaka, Meydan Başakşehir, Majör Gölyaka, Gölyaka İstanbul ve Yeni Fikirtepe, İzmir'deki Allsancak ve Evora İzmir, Denizli'deki Evora Denizli, Balıkesir'deki Balıkesir Emlak Konutları ile Antalya'daki Park Yaşam Antalya projeleri kampanyaya dahil edildi.

Emlak Konut'un sunduğu bu avantajlı kampanya ile ev sahibi olma hayali kuran vatandaşlar, banka ve kefil arayışıyla uğraşmadan, kolay ve uygun ödeme koşullarıyla istedikleri eve sahip olabilecekler. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi almak isteyenler, Emlak Konut resmi internet sitesi ve satış ofislerinden bilgi edinebilirler.

Kaynak: Haber Merkezi