ELEV Vakfı Okulları'nın mezuniyet töreni, beklenmedik bir kazayla sarsıldı. Tören sırasında sahnede bulunan LED ekranın düşmesi sonucu 6 kişi yaralandı. Bu olay sonrasında, ELEV Vakfı Okulları'nın sahibi Erkan Şahin gözaltına alındı. ELEV Vakfı Okulları mezuniyet töreni olayı nedir? Bu üzücü kazanın detaylarına ulaşmak için okumaya devam edin...

ELEV Vakfı Okulları mezuniyet töreninde ne oldu?

Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda ELEV Vakfı Okulları'nın düzenlediği mezuniyet töreninde büyük bir kaza yaşandı. Tören sırasında dev bir led ekranın sahnedekilerin üzerine düşmesi sonucu 6 kişi yaralandı. Yaralılar hızla hastaneye kaldırılırken, ELEV Vakfı Okulları'nın sahibi Erkan Şahin gözaltına alındı.

Olay, Şişli'deki Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda meydana geldi. İddiaya göre, ELEV Vakfı Okulları'nın toplu mezuniyet töreninin sonunda sahnede fotoğraf çekimi yapıldığı sırada, öğrenciler, öğretmenler ve velilerin üzerine dev led ekran devrildi. Kazada 6 kişi yaralanarak hastaneye sevk edildi. Olayla ilgili olarak okulun sahibi Erkan Şahin gözaltına alınırken, bir okul müdürü ve bir öğretmen de ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Elev Vakfı Okulları Mezuniyet Töreni Olayı

Kazanın yaşandığı anlar cep telefonu kameralarına yansıdı. Görüntülerde, led ekran düşerken sahnedekilerin ekranı tutmaya çalıştığı, yaralıların yerde yatarken diğerlerinin onlara yardım etmeye çalıştığı görüldü.

Kaynak: Haber Merkezi