İstanbul'un sevilen ismi Ekrem İmamoğlu'nun ailesi, kamuoyunun ilgisini çekmeye devam ediyor. Özellikle, Ekrem İmamoğlu'nun oğlu Mehmet Selim İmamoğlu'nun hayatı ve kariyeri hakkında duyulan merak giderek artıyor. Mehmet Selim İmamoğlu kimdir? Kaç yaşında? Hangi mesleği icra ediyor ve nereli? İşte, bu soruların yanıtlarıyla Mehmet Selim İmamoğlu'nun yaşamına dair tüm önemli detaylar.

Ekrem İmamoğlu oğlu Mehmet Selim İmamoğlu kimdir?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun en büyük çocuğu olan Mehmet Semih İmamoğlu'nun annesi Dilek İmamoğlu'dur. Mehmet Semih, 1997 yılında doğmuş olup, Yeşilköy Anadolu Lisesi'nden dereceyle mezun olmuştur. Ailesinde Semih ve Beren adında iki kardeşi bulunmaktadır. Mehmet Semih İmamoğlu, İstanbul Teknik Üniversitesi'nde İnşaat Mühendisliği ve Fizik alanlarında öğrenim görmüştür. Ayrıca, boş zamanlarında basketbol ile ilgilenmektedir.

Mehmet Selim İmamoğlu kaç yaşında?

Mehmet Semih, 1997 yılında doğmuştur.2023 yılı itibarıyla 26 yaşındadır.

Mehmet Selim İmamoğlu mesleği ne?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun en büyük oğlu olan Mehmet Selim İmamoğlu,  İstanbul Teknik Üniversitesi'nden İnşaat Mühendisliği bölümünden dereceyle mezun oldu.

Mehmet Selim İmamoğlu nereli?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun en büyük çocuğu olan Mehmet Semih İmamoğlu İstanbul'ludr.

Kaynak: HABER MERKEZİ