Sosyal medyada ve magazin dünyasında dikkat çeken bir isim olan Ece Vahapoğlu'nun özel hayatı, yakın takipçileri tarafından merakla izleniyor. Özellikle de son dönemlerde, Ece Vahapoğlu'nun hayat arkadaşı olan Cihan Alpay kimdir, sorusu sıkça dile getiriliyor. Cihan Alpay'ın kim olduğu, işi ve özel hayatıyla ilgili merak edilen tüm detaylar bu yazımızda!

Cihan Alpay kimdir?

Ece Vahapoglunun Esi Kim Cihan Alpay Kimdir-1

Cihan Alpay, Ece Vahapoğlu'nun eşi olarak tanınır. Aynı zamanda Boyner Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Boyner'in kardeşidir. 2018'de Ece Vahapoğlu ile evlenen Cihan Alpay, 2019'da oğlu Efe'yi kucaklarına almıştı. Yazar ve sunucu Ece Vahapoğlu'nun Ümit Boyner’in kardeşi olan Cihan Alpay ile tanışması, 2015 yılında Antalya'ya koşu için giderken uçakta gerçekleşmişti.

Ece Vahapoglunun Esi Kim Cihan Alpay Kimdir1

Nişanları 14 Şubat 2016'da yapılan çift, 21 Haziran 2018'de resmi olarak evlenmişti. Ancak, Efe adında 4.5 yaşında bir oğulları olmasına rağmen, evliliklerinin altıncı yıldönümüne hazırlanırken ayrıldılar. Böyleye Cihan Alpay ve Ece Vahapoğlu'nun altı yıllık evliliği sona erdi.

Kaynak: Haber Merkezi