Star TV’nin izleyiciyi ekranlara kilitleyen dizisi Yalı Çapkını, heyecan dolu yeni bölümleriyle gündemde. Başrollerinde Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Emre Altuğ, Beril Pozam ve Buçe Buse Kahraman gibi deneyimli isimlerin bulunduğu dizi, izleyicileri soluksuz bir maceraya sürüklüyor.

Emre Altuğ Yalı Çapkını’na geri mi dönüyor?

“Yalı Çapkını” dizisinin takipçilerini şaşırtan bir iddia ortaya atıldı. Dizide senaryo gereği ölen ve veda sahnesiyle ekranlara veda eden Emre Altuğ’un gerçekte diziden ayrılmadığı, ters köşe yapılarak öldü gibi gösterildiği iddia edildi. Gazeteci Birsen Altuntaş’ın aktardığı bilgilere göre, Altuğ'un yalıya geri döneceği yönünde güçlü söylentiler var. Yarın akşam ekrana gelecek olan 73. bölüm tanıtımında, sürpriz bir ismin yalıya giriş yapacağı ve bu ismin Emre Altuğ olabileceği konuşuluyor.

Diziden Ayrilmisti Emre Altug Yali Capkinina Geri Mi Donuyor (2)

Heyecanla beklenen gelişme

Eğer yarın akşam ekrana gelecek bölümdeki kulis dedikoduları doğru çıkarsa, Emre Altuğ'un yeni sezonda da dizi ekibinde yerini alacağına dair beklentiler artıyor. İzleyiciler, Altuğ'un dönüşüyle dizide nelerin değişeceğini ve hangi yeni olayların gelişeceğini merakla bekliyor.

Kaynak: Haber Merkezi