Didem Uzel'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım büyük ilgi gördü. "Yeni bir 10 yıla daha imza attık! Selim ile tanıştığımda flört ederken ailem ve dostlarım dahil, '6 ay sonra en geç döner' demişlerdi... Sevmişim demek" ifadeleriyle Uzel, mutluluğunu takipçileriyle paylaştı. Pylaşım üzerine kullanıcılar  Didem Uzel'in eşi Selim Sarı kimdir, nereli, kaç yaşında? Sorularını merak ediyor.

Selim Sarı hakkında

Selim Sarı'nın yaşamı ve kariyeri hakkında detaylı bilgiler bulunmasa da, finans dünyasında önemli bir yere sahip olduğu biliniyor. Ayrıca, ailesine olan bağlılığı ve iş hayatındaki başarısıyla da dikkat çekiyor. Didem Uzel'in eşi olan Selim Sarı, iş hayatında başarılı bir iş insanı olarak tanınıyor. 2012'de Didem Uzel ile evlenen Sarı, Wall Street'te borsa işleriyle uğraşıyor ve çiftin 6 yaşında Leo Sarı adında bir oğulları var.

Ünlü oyuncu Didem Uzel, duygusal bir paylaşımla 10. evlilik yıl dönümünü kutladı. 2012'de evlenip ABD'ye yerleşen Uzel, pandemi sürecinde Türkiye'ye kesin dönüş yaptı ve bu özel günü duygusal bir paylaşımla taçlandırdı.

Didem Uzel'in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım büyük ilgi gördü. "Yeni bir 10 yıla daha imza attık! Selim ile tanıştığımda flört ederken ailem ve dostlarım dahil, '6 ay sonra en geç döner' demişlerdi... Sevmişim demek" ifadeleriyle Uzel, mutluluğunu takipçileriyle paylaştı. Bu duygu dolu paylaşımın ardından dikkatler Selim Sarı'ya çevrildi.

Kaynak: HABER MERKEZİ