Motosiklet tutkusu sayesinde ve motor sürerken çektiği videolarla ünlenen sosyal medya fenomeni Deniz Servan Narin'in motor kazası yaptığı haberi sevenlerini yasa boğdu. Son dönemde gerek TikTok gerek Instagram'da en çok aranan ve konuşulan konu Deniz Servan motor kazası konusu oldu. Peki Deniz Servan motor kazası mı yaptı? Deniz Servan sağlık durumu

Deniz Servan motor kazası mı yaptı?

Deniz Servan olarak akıllarda yer eden Deniz Servan Narin'in motor kazası yaptığına ilişkin resmi bir açıklama ya da haber yer almazken sevenleri paylaşımlarında Deniz Servan'ın motor kazası sonrası durumunu sormaya başladı. Diğer kullanıcılardan gelen yorumlardan bazılarında Deniz Servan'ın motor kazası sonrası kolunda ciddi hasar olduğu söylenirken bazı yorumlarda da Deniz Servan'ın yalnızca bir kaza geçirdiği ve sağlık durumunun iyi olduğu paylaşıldı. Ancak son olarak Instagram hesabından 2 gün önce paylaşım yapan Deniz Servan'ın kaza geçirip geçirmediğine ilişkin kendisinden bir açıklama gelmedi. Deniz Servan'ın ailesinden motor kazası hakkında bilgi aldığını yazan bir TikTok kullanıcısı da, "aslını ailesinden öğrendim kopma vs yok durumuda agır degil ameliyat da yok surtunme var sadece" ifadeleriyle yaşanan durumu özetledi.

Deniz Servan kimdir?

Motor sürerken çektiği videolarla fenomen haline gelmiştir. Motor sürerken yüksek hız yapması nedeniyle çok sayıda kişi kural ihlali yaptığı için eleştirilerde bulunmuştur.

Deniz Servan kız kardeşinden kaza açıklaması

Deniz Servan'ın kaza geçirdiği haberleri çok sayıda kişi tarafından ilgiyle takip edilirken ekşi sözlükte bir kullanıcının aktardığı bilgilere göre Deniz Servan'ın kız kardeşi, Deniz Servan motor kazası geçirdi haberlerini doğrulayarak yalnızca kolunun kırıldığını ve sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Muhabir: Eylül Sansür