Son günlerde Ozan Güven ile ilişkisiyle gündeme gelen Deniz Bulutsuz, sosyal medyada ve internet üzerinde merak konusu oldu. Genç yaşına rağmen dikkat çeken kariyeri ve öne çıkan projeleriyle tanınan Bulutsuz'un, yaşamı ve iş hayatıyla ilgili araştırmalar hız kazandı. Peki, Deniz Bulutsuz kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? İşte, Deniz Bulutsuz'un biyografisi ve hayatına dair merak edilenler...

Deniz Bulutsuz kimdir?

Deniz Bulutsuz, Galatasaray Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu. Kariyerine Vogue ve GQ gibi önde gelen dergilerin özel projeler ekibinde yer alarak başlayan Bulutsuz, moda ve güzellik alanında editörlük görevini üstlendi. Şu anda hala Vogue Türkiye için yazılar kaleme alan Bulutsuz, öne çıkan stil ve tarzıyla da dikkat çekiyor. Aynı zamanda dünyanın önde gelen erkek dergisi GQ Türkiye'de Sosyal Medya uzmanlığı yapmıştır. Deniz Bulutsuz, Vogue Türkiye'nin yanı sıra "ondakka" adlı ajansın kurucusu olarak da görev yapıyor. Başarılı kariyeri ve öncü projeleriyle bilinen Bulutsuz'un profesyonel profilini Linkedin üzerinden de takip edebilirsiniz.

Deniz Bulutsuz kaç yaşında?

Deniz Bulutsuz 1992 yılında dünyaya gelmiştir. 2024 yılı itibariyle 28 yaşındadır.

Deniz Bulutsuz nereli? 

Deniz Bulutsuz'un doğum yeri veya kökeni hakkında elimde bilgi bulunmamaktadır. 

Deniz Bulutsuz ne oldu?

Oyuncu Ozan Güven'in eski sevgilisi Deniz Bulutsuz'u darp etme suçlamasıyla yargılandığı davada Adli Tıp Kurumu tarafından hazırlanan bilirkişi raporu dosyaya girdi. Raporda, olayın ardından Deniz Bulutsuz'un psikiyatri literatüründe "gelecekte olabilecek tehditlere karşı korku hissedilmesi" olarak tanımlanan "anksiyete bozukluğu" rahatsızlığının geliştiği ifade edildi. Ayrıca, yaralanmanın basit bir tıbbi müdahale ile giderilebilecek ölçüde hafif nitelikte olmadığı belirtilirken, vücudunda kemik kırığı tespit edilmediği ve yaşamı tehlikeye sokacak bir durum olmadığı vurgulandı. Rapor aynı zamanda yüzdeki yara izinin belirli bir mesafeden fark edilemediğini ve sabit iz niteliğinde olmadığını kaydetti. İstanbul 58. Asliye Ceza Mahkemesi'ne iletilen rapor, davada önemli bir delil olarak dosyaya eklendi.

Kaynak: Haber Merkezi