Merakın sınırlarını zorluyoruz! Kullanıcılar sık sık merak ediyor; Deadpool ve Wolverine, o efsanevi buluşma için ne zaman yollarını kesiştirecek? Hem de, hangi oyuncular bu ikonik karakterleri canlandıracak? İşte bu soruların peşine düşmek için, gerilim dolu bir yolculuğa çıkıyoruz. Hazır mısınız, çünkü bu karşılaşma, sinema dünyasında yankı uyandıracak türden! İşte detaylar haberimizde

Deadpool ve Wolverine ne zaman, oyuncuları kimler?

  • 26 Temmuz 2024, Sinemada | Aksiyon, Komedi, Bilim Kurgu

Edepsiz süper kahramanımız Deadpool, yeni maceralarıyla heyecan verici bir geri dönüş yapıyor! Deadpool & Wolverine, 24 Temmuz 2024 tarihinde sinemalarda seyirciyle buluşacak. Shawn Levy'nin yönettiği bu aksiyon, komedi ve bilim kurgu harmanı macerada Ryan Reynolds ve Hugh Jackman başrollerde yer alıyor.

Hugh Jackman'ın tekrar Wolverine karakterine hayat verdiği Deadpool & Wolverine filmi, 26 Temmuz 2024'te vizyona girecek. Film, "Loki" dizisinin merkezinde yer alan, zamanın ve mekânın dışında var olan ve zaman çizelgesini izleyen bürokratik organizasyon Zaman Değişimi Otoritesi'ne (Time Variance Authority - TVA) bağlanıyor. Ayrıca, "Loki"nin beşinci bölümündeki zamanı yiyen Alioth yaratığı da fragmanda yer alıyor.

Filmde Jennifer Garner, Emma Corrin, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Brianna Hildebrand, Leslie Uggams, Rob Delaney, Stefan Kapicic, Karan Soni ve Shioli Kutsuna gibi birçok ünlü isim de rol alıyor. Senaryo ise Rhett Reese, Paul Wernick ve Zeb Wells'e ait, yönetmen koltuğunda ise Shawn Levy oturuyor.

Kaynak: Haber Merkezi