Club Sportiva markası büyüyor

2011 yılında dünya Kickboks şampiyonluğunu kazanan Deniz Fidan'ın kurduğu Club Sportiva, 6 şube ve 15 bin üyeyle birlikte ulusal marka olma yolunda önemli bir mesafe kat etti. Deniz Fidan, üye memnuniyetlerinin arttığını söyledi

Club Sportiva markası büyüyor
09 Mayıs 2019 - 11:53

ULAŞ AŞIK
Bostanlı'da 250 metrekarelik bir spor salonuyla hizmete başlayan ve sektörde 10 yılı geride bırakan Club Sportiva, bugün 6 şube ve 15 bin üyeyle birlikte ulusal marka olma yolunda önemli mesafe kat etti. 21 yıl boyunca Kickboks'ta ulusal ve uluslararası birçok dereceye sahip olan ve 2011 yılında

dünya Kickboks şampiyonluğunu kazanan Deniz Fidan'ın kurduğu Club Sportiva, kişiye özel spor yaklaşımıyla kalite çıtasını yükseltti. Club Sportiva'da görev yapan tüm bireysel antrenörlerin bağımsız bir sistemle şirket mantığıyla çalıştıklarını ve böylece verimliliklerinin arttığını kaydeden Deniz Fidan, “Yüksek kapasiteli eğitmenlerle çalışıyoruz. Motivasyonu yüksek eğitmenler de üye memnuniyetini hızla artırıyor” dedi.

Kişiye özel hizmet

Eğitmen kadrosuna özel önem verdiklerini ve eğitmenlerin periyodik olarak hizmet içi eğitim aldıklarını dile getiren Fidan, “Antrenörlerin bireysel olarak üyelerimizle iletişimi çok önemli. Her antrenörün uzmanlaştığı bir spor dalı var. İnsanlar artık kişiye özel hizmet istiyor. Üyelerimiz, kendilerine uygun bir branşı seçerek özel ders alabiliyor. Artık zamanla yarıştığımız şu günlerde, zamanın verimli kullanılması ve harcanan sürede istenilen sonuca ulaşılması gibi konular öne çıkıyor. Bu nedenle bireysel antrenörler eşliğinde yapılan spor seansları sonuca daha hızlı ulaşmanızı sağlıyor ve çok daha verimli oluyor” diye konuştu. Kendisinin de spor tutkunu olduğunu ve çalışma arkadaşlarının da aynı felsefeyle hareket ettiğini vurgulayan Deniz Fidan, Club Sportiva bünyesinde pilates, zumba, spinning, insanity, tabata, crunch, omnia ve kickboks gibi farklı branşlarda uzman antrenörler eşliğinde özel dersler sunduklarını da sözlerine ekledi.

Franchise ile büyüyecek

Bireysel spor sektöründe kendi konseptlerini geliştirdiklerini ve Türkiye'de bireysel spor alanında franchise veren önemli markalar arasında yer aldıklarını belirten Fidan sözlerine şöyle devam etti: “İzmir başta olmak üzere; yurtçapında büyümek istiyoruz. Mavişehir Egepark, Evka 3, Soyak Siesta City Teras Avm, Manisa, Kütahya ve çok kısa süre içinde de Balıkesir'deki franchise şubelerimizle hizmet veriyoruz. Bu yıl içinde 7 yeni şube daha açarak, 2019 yılı sonuna kadar toplam şube sayımızı 13'e yükseltmeyi hedefliyoruz. Öncelikle Alsancak, Buca ve Urla gibi merkez ilçelerde daha sonra Denizli, Adana, Batman, Diyarbakır gibi farklı kentlere Club Sportiva kalitesini taşıma hedefindeyiz.”


‘Markamıza yoğun ilgi var’

Ekonomi dalgalı bir seyir izlerken, yatırımcıların güvenli limanlar aradığına dikkat çeken Deniz Fidan, “10 yıldır yükselen bir marka grafiği çizen Club Sportiva'ya son dönemde Türkiye'nin farklı bölgelerinden yoğun franchise talepleri geliyor. Marka algımız, güçlü altyapımız ve bu alandaki birikimimiz, bizi bir adım öne taşıyor ve farklılaştırıyor. Bireysel spor alanında yapılacak yatırımlar, kendini hızla amorti ederken; bu süre Club Sportiva'nın marka gücü sayesinde edinilen, ekonomik makine temini, uygun kiralama koşulları, işletme ve personel desteğiyle daha da kısalıyor. Bu yüzden farklı şehirlerden yatırımcıların markamıza yoğun ilgisi var. Biz de doğru isimleri bünyemize katarak güçlü ve büyük bir aile olmaya devam ediyoruz” ifadesini kullandı. 


FACEBOOK YORUMLAR

YORUMLAR

  • 0 Yorum