Çinli Satıcı Nerede Çekildi?

Çinli Satıcı filmi, Çin, Afrika ve Amerika Birleşik Devletleri'nde çekildi. Çin'de çekilen sahneler, Pekin, Şanghay ve Hainan Adası'nda çekildi. Afrika'da çekilen sahneler, Cezayir, Gana ve Kenya'da çekildi. Amerika Birleşik Devletleri'nde çekilen sahneler ise Kaliforniya'da çekildi.

Çinli Satıcı Ne Zaman Çekildi?

Çinli Satıcı filmi, 2017 yılında çekildi. Filmin çekimleri, 2016 yılının sonlarında başladı ve 2017 yılının başlarında sona erdi.

Çinli Satıcı Oyuncular Kimler?

Çinli Satıcı filminin başrolünde, Çinli aktör Li Dongxue yer alıyor. Filmde ayrıca, Amerikalı boksör Mike Tyson ve Amerikalı aktör Steven Seagal da rol alıyor. Filmin diğer oyuncuları arasında ise, Wu Gang, Daniel Wu, Fan Bingbing ve Li Chen gibi isimler yer alıyor.

Çinli Satıcı IMDB Puanı Kaç?

Çinli Satıcı filmi, IMDB'de 6,3 puan aldı. Film, aksiyon ve dram türlerinde yer alıyor.

Yeşim Çetir neden öldü, ne zaman öldü? Yeşim Çetir'in ölümüne sebep olan doktor kimdir? Yeşim Çetir neden öldü, ne zaman öldü? Yeşim Çetir'in ölümüne sebep olan doktor kimdir?

Çinli Satıcı Konusu Ne?

Çinli Satıcı filmi, Kuzey Afrika'da bir iletişim ihalesine katılan Çinli bir IT mühendisi olan Yan Jian'ın hikayesini anlatıyor. Yan Jian, ihaleyi kazanmak için çabalarken, kendisini bir komplonun içinde bulur. Fransız bir casus olan Michael, ihaleyi kazanmak için Yan Jian'ı ortadan kaldırmaya çalışır. Yan Jian, hayatta kalmak için zorlu bir mücadeleye girer.

Kaynak: Haber Merkezi