Çılgın Sayısal Loto oyununun heyecanla beklenen 31 Ocak 2024 tarihli çekilişi gerçekleşti mi, merak edilen numaralar hangileri oldu? Her hafta olduğu gibi bu hafta da birçok kişi, Milli Piyango'nun popüler oyunu Çılgın Sayısal Loto'nun sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? ve Çılgın Sayısal Loto sonuçları 31 Ocak 2024 belli oldu mu? Şanslı numaraları ve bu haftaki çekilişin tüm ayrıntılarını sizin için derledik. İşte, milyonların merakla beklediği o anın detayları ve Çılgın Sayısal Loto'da bu hafta kazandıran numaralar...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 31 Ocak 2024 belli oldu mu?

  • 29 Ocak 2024 21:30 Sayısal Loto Sonuçları
    Kazanan Numaralar: 16 18 25 26 71 83 1 31

Günlük hayatın monotonluğundan sıyrılmanın ve büyük ikramiyelerin peşine düşmenin tam zamanı! Çılgın Sayısal Loto, 1 ile 90 arasındaki sayılar arasından seçilen 6 sayıyla oluşturulan kombinasyonlara dayalı bir oyun sunuyor. Bu eğlenceli oyun, en az 2, en fazla ise 6 doğru tahminle çeşitli ikramiyeler kazanma şansı sunuyor.

Sürükleyici bir deneyim yaşamak isteyenler için Çılgın Sayısal Loto, isteğe bağlı olarak oynanabilen Süper Star özelliği ile dikkat çekiyor. Süper Star oynamak için, 6 sayının yanı sıra ayrı bir 90 sayı içinden en az bir sayı seçmek gerekiyor. Unutma, Süper Star'ı oynamak için aynı zamanda Sayısal Loto'yu da oynamak zorunlu!

Çılgın Sayısal Loto heyecanına katılmak ise oldukça kolay. Milli Piyango'nun resmi web sitesi millipiyangoonline.com veya Milli Piyango uygulaması üzerinden bir profil oluşturarak online kuponunu doldurabilirsin. Ayrıca, Milli Piyango'nun bir satış bayisine giderek Çılgın Sayısal Loto kuponunu doldurup, heyecan dolu bir oyunun tadını çıkarabilirsin.

Her çekilişte, 1 ile 90 arasındaki sayılardan oluşan iki farklı küre içinden çekilen 6 numara + 1 numara (Joker) ile birlikte, Süper Star için ayrı bir numara belirlenir. Kazanma oranları ise oynadığın kolon ve doğru tahmin ettiğin numara sayısına göre belirlenir:

  • "6 Bilen" Kategorisi: Bu kategorideki şanslı oyuncular, 6 numaranın tamamını doğru tahmin etmiş ve büyük ikramiyeyi kazanmışlardır.
  • "5+1 Bilen" Kategorisi: Oyuncular, kazanan kombinasyonda 5 numarayı doğru tahmin etmiş ve 6'ncı numara ile eşleşen "Joker" numarasına sahip olmuşlardır.
  • "5 Bilen" Kategorisi: Bu kategorideki oyuncular, 5 numarayı doğru tahmin etmiş, ancak 6'ncı numaranın "Joker" numarasından farklı olduğu kombinasyonları doğru tahmin etmişlerdir.
  • "4 Bilen" Kategorisi: Oyuncular, kazanan kombinasyonda 4 numarayı doğru tahmin etmişlerdir.
  • "3 Bilen" Kategorisi: 3 numarayı doğru tahmin eden oyuncular, bu kategoride ödül kazanırlar.
  • "2 Bilen" Kategorisi: Bu kategorideki oyuncular, 2 numarayı doğru tahmin etmiş ve ikramiye kazanmışlardır.
Kaynak: Haber Merkezi