Çılgın Sayısal Loto oyununun heyecanla beklenen 3 Nisan 2024 tarihli çekilişi gerçekleşti mi, merak edilen numaralar hangileri oldu? Her hafta olduğu gibi bu hafta da birçok kişi, Milli Piyango'nun popüler oyunu Çılgın Sayısal Loto'nun sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? ve Çılgın Sayısal Loto sonuçları 3 Nisan 2024 belli oldu mu? Şanslı numaraları ve bu haftaki çekilişin tüm ayrıntılarını sizin için derledik. İşte, milyonların merakla beklediği o anın detayları ve Çılgın Sayısal Loto'da bu hafta kazandıran numaralar...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 3 Nisan 2024 belli oldu mu?

  • 01 Nisan 2024 21:30 Sayısal Loto Sonuçları
  • Çekiliş no: 40
  • Kazanan Numaralar: 6 19 46 49 59 64 34 6

Milli Piyango İdaresi (MPİ), 3 Nisan 2024 Çarşamba günü saat 21.30'da noter huzurunda gerçekleşecek olan Çılgın Sayısal Loto çekilişi için hazırlıklarını sürdürüyor. Binlerce kişinin merakla beklediği bu etkinlik, büyük bir heyecanla karşılanıyor.

Haftanın Üç Günü Şansını Deneme Fırsatı

Çılgın Sayısal Loto'ya katılmak isteyenler için katılım oldukça kolay. Sadece 90 sayı arasından 6 şanslı numara seçerek kendi kolonlarını oluşturmaları yeterli olacak. Tek bir kolonun ücreti ise sadece 10 TL! Artık Çılgın Sayısal Loto heyecanı haftada sadece bir günle sınırlı değil. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekiliş günleri olarak belirlendi.

Büyük Ödül Fırsatı

Çılgın Sayısal Loto, doğru tahminlerle büyük ödül kazanma fırsatı sunuyor. Herhangi bir kolonda doğru tahmin edilen 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara ile büyük ödül kazanma şansı bulunuyor. En yüksek ikramiye ise 6 numarayı doğru tahmin edenlere verilecek. Birden fazla kazanan olması durumunda ise ödül havuzu adil bir şekilde paylaştırılacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ