Çılgın Sayısal Loto oyununun heyecanla beklenen 1 Nisan 2024 tarihli çekilişi gerçekleşti mi, merak edilen numaralar hangileri oldu? Her hafta olduğu gibi bu hafta da birçok kişi, Milli Piyango'nun popüler oyunu Çılgın Sayısal Loto'nun sonuçlarını öğrenmek için sabırsızlanıyor. Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? ve Çılgın Sayısal Loto sonuçları 1 Nisan 2024 belli oldu mu? Şanslı numaraları ve bu haftaki çekilişin tüm ayrıntılarını sizin için derledik. İşte, milyonların merakla beklediği o anın detayları ve Çılgın Sayısal Loto'da bu hafta kazandıran numaralar...

Çılgın Sayısal Loto sonuçları 1 Nisan 2024 belli oldu mu?

  • 30 Mart 2024 21:30 Sayısal Loto Sonuçları
  • Çekiliş no: 39
  • Kazanan Numaralar: 14 17 31 55 56 69 53 56

Milli Piyango İdaresi (MPİ), büyük bir heyecanla beklenen Çılgın Sayısal Loto çekilişine hazırlanıyor. 1 Nisan 2024 Pazartesi günü saat 21.30'da noter huzurunda yapılacak çekiliş, binlerce kişinin merakla beklediği bir etkinlik olarak dikkat çekiyor. Katılımcılar, heyecan dolu anları ekranları başında Milli Piyango TV YouTube kanalında canlı olarak izleyebilecekler.

Haftanın Üç Günü Kazanma Şansı

Çılgın Sayısal Loto'ya katılmak isteyenler için basit bir yol mevcut. Sadece 90 sayı arasından 6 şanslı numara seçerek kendi kolonlarını oluşturmaları yeterli olacak. Tek bir kolonun ücreti ise sadece 10 TL!

Artık Çılgın Sayısal Loto heyecanı haftada sadece bir günle sınırlı değil. Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri çekiliş günleri olarak belirlendi. Her çekilişte, 90 numaralı küre içerisinden 6 numara ile bir Joker numarası belirlenecek. Üstelik Joker sayısı, diğer numaraları etkilemeden ayrı bir çekilişle belirlenecek.

Doğru tahminlerle büyük ödül kazanma fırsatı sunan Çılgın Sayısal Loto'da, herhangi bir kolonda doğru tahmin edilen 6, 5+1 (Joker), 5, 4, 3 veya 2 numara ile büyük ödül kazanma şansı bulunuyor. En yüksek ikramiye ise 6 numarayı doğru tahmin edenlere verilecek. Birden fazla kazanan olması durumunda ise ödül havuzu adil bir şekilde paylaştırılacak.

Kaynak: HABER MERKEZİ