Türkiye'deki cilt sağlığı alanında adından sıkça söz ettiren isimlerden biri olan Cildiye Uzmanı Elona Tula, uzmanlık alanındaki başarılarıyla dikkat çekiyor. Peki, Elona Tula kimdir? Bu sorunun yanıtıyla birlikte, merak edilen diğer detaylar da gün yüzüne çıkıyor. Elona Tula'nın kökenleri neresi? Dr. Elona Tula hangi hastanede görev yapıyor? İşte, bu soruların cevapları, cilt sağlığı konusunda bilgi sahibi olan herkes için oldukça önemli olabilir. Detaylı bilgilerle dolu bu yazıda, Dr. Elona Tula'nın kariyeri ve uzmanlık alanındaki deneyimleriyle ilgili merak edilen her şeyi bulabilirsiniz.

Cildiye Uzmanı Elona Tula Kimdir?

Dr. Elona Tula, 1979 yılında doğmuştur. Tıp eğitimine 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başlamış ve 2005 yılında buradan mezun olmuştur. Uzmanlık eğitimini ise Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Deri ve Zührevi Hastalıkları alanında 2005-2010 yılları arasında tamamlamıştır. Dr. Elona Tula, Kozmetoloji (Botox, Dolgu, PRP, Kimyasal Peeling, Lazer), Alerji ve Deri Hastalıkları konularında yaptığı çalışmalar ve aldığı eğitimlerle bilinmektedir.

Dr. Elona Tula Hangi Hastanede?

Uzm. Dr. Elona Tula, Türkiye'de özel bir hastanede görev yapmaktadır. 2014-2019 yılları arasında Özel Çorlu Vatan Hastanesi'nde çalışmış ve daha sonra 2019'dan itibaren Özel Ataköy Hastanesi'nde Cildiye Uzmanı olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Elona Tula Nereli?

Dr. Elona Tula, 1979 yılında Arnavutluk'ta dünyaya gelmiştir.

Kaynak: Haber Merkezi