Türkiye'nin müzik dünyasının önemli isimlerinden biri olan Cem Adrian, son günlerde sağlık durumuyla ilgili haberlerle gündemi meşgul ediyor. Adrian'ın yaşadığı hastalık ve sağlık durumu sevenlerini endişelendiriyor. Peki Cem Adrian hastalığı ne? Cem Adrian sağlık durumu nasıl? İşte detaylar

Cem Adrian hastalığı ne?

Cem Adrian'ın hayranlarını endişelendiren bir haber geldi. Sağlık sorunları nedeniyle öksürük ve ses kısılması yaşadığını açıkladı.

Cem Adrian, "Öksürük ve buna bağlı olarak sesimde yaşadığım sorunlar nedeniyle zorluklar yaşıyorum. Ancak konserleri iptal etmek veya ertelemek benim için son çare olacaktır" dedi.

Sağlık sorunlarına rağmen konserlerini ertelemeyeceğini belirten Cem Adrian, "Biraz destek alarak bugün, yarın ve ileriki günlerde konserlerimize devam edeceğiz. Lütfen beni anlayışla karşılayın. Eğer büyük bir performans sergileyemezsem, buna anlayış gösterin, elimden gelenin en iyisini yapacağım" dedi.

Cem Adrian sağlık durumu nasıl?

Cem Adrian, son sosyal medya paylaşımıyla hayranlarını endişelendirdi.Sanatçı, serum takılan kolunun bir fotoğrafını yayınlayarak, "Dünkü öksürük nedeniyle sesimde bazı sıkıntılar yaşıyorum" şeklinde ifade etti.

Sağlık sorunlarına rağmen, konserlerini ertelememe kararı aldığını belirten Adrian, "Biraz destek alarak bugün, yarın ve ilerleyen günlerde konserlerimizi gerçekleştireceğiz. Lütfen anlayış gösterin. Eğer tam performans sergileyemezsem, sizlerden sabır diliyorum. Elimden geleni yapacağım" dedi.

Kaynak: HABER MERKEZİ