Çağla Şıkel, cumartesi günü besin zehirlenmesi nedeniyle hastaneye yatırıldı. Tedavi süreci halen devam ediyor ve CRP (C-reaktif protein) seviyeleri istenen düzeye henüz inmemiş durumda. Şıkel, hastaneden paylaştığı mesajında uyku eksikliği ve yetersiz beslenme nedeniyle takviye aldığını belirtti. Yapılan tahlillerin ardından yüksek CRP seviyelerini düşürmek amacıyla ikili antibiyotik tedavisine başlandı.

Çağla Şıkel, iyileşme konusundaki inancını dile getirerek, "Yarın daha iyi uyanacağıma inanıyorum. Merak eden ve destekleyen herkese teşekkür ederim" dedi. 

Çağla Şıkel, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Melike Şahin ve İBB'nin konser tartışması sürüyor: Şarkıcı ve belediye birbirine girdi Melike Şahin ve İBB'nin konser tartışması sürüyor: Şarkıcı ve belediye birbirine girdi

"Cumartesi günü besin zehirlenmesi geçirdim. O günden beri tedavi altındayım. CRP henüz tam olarak düşmedi. Şimdi hastaneden geldim... Uyumaktan su içmediğim ve iyi beslenmediğim için takviye yapıldı. Tahliller sonrası bir miktar yine yüksek olan CRP'yi düşürmek için ikili antibiyotik kullanmaya başladık. Çok inanmışlığım var yarına daha iyi uyanacağım.. Beni merak edenlere, sevenlere söz..."

cagla-sikelden-uzen-haber-hastanelik-oldu-1

Kaynak: HABER MERKEZİ